INFO DAY «Перехід університету на енергетичний напрям»

Івано-Франківський національний технічний університет нафти  газу запрошує всіх охочих у рамках Днів сталої енергії долучитись до заходу INFO DAY «Перехід університету на енергетичний напрям»

Захід відбудеться 26 червня з 11.00 до 13.00 у форматі онлайн.

Мова проведення:  англійська та українська.

Докладніша програма – тут!

Довідково. Європейський тиждень сталої енергії (EUSEW) – масштабний захід, присвячений відновлюваним джерелам та ефективному використанню енергії у Європі та за її межами. Він об’єднує державні органи, приватні компанії, неурядові організації та споживачів задля просування ініціатив з енергоощадності та популяризації поновлюваних джерел для отримання чистої, безпечної та ефективної енергії.

EUSEW створено Європейською комісією у 2006 році та організовано Виконавчим агентством у справах малих і середніх підприємств (EASME) у тісній співпраці з Генеральним директоратом з енергетики. Кожен вносить щось своє у EUSEW. Це ідеальна платформа для обміну ідеями та досвідом, а також для створення об’єднань та Єнергетичного союзу, основою яких є:

• Енергоефективність

• Декарбонізація економіки