INFO DAY «Перехід університету на енергетичний напрям»

Івано-Франківський національний технічний університет нафти  газу запрошує всіх охочих у рамках Днів сталої енергії долучитись до заходу INFO DAY «Перехід університету на енергетичний напрям»

Захід відбудеться 26 червня з 11.00 до 13.00 у форматі онлайн.

Мова проведення:  англійська та українська.

Докладніша програма – тут!

Довідково. Європейський тиждень сталої енергії (EUSEW) – масштабний захід, присвячений відновлюваним джерелам та ефективному використанню енергії у Європі та за її межами. Він об’єднує державні органи, приватні компанії, неурядові організації та споживачів задля просування ініціатив з енергоощадності та популяризації поновлюваних джерел для отримання чистої, безпечної та ефективної енергії.

EUSEW створено Європейською комісією у 2006 році та організовано Виконавчим агентством у справах малих і середніх підприємств (EASME) у тісній співпраці з Генеральним директоратом з енергетики. Кожен вносить щось своє у EUSEW. Це ідеальна платформа для обміну ідеями та досвідом, а також для створення об’єднань та Єнергетичного союзу, основою яких є:

• Енергоефективність

• Декарбонізація економіки

• Дослідження, інновації та конкурентоспроможність.

IFNTUOG invites everyone to join the event within the framework of the European Sustainable Energy Week 2024

On 26 June 2024, at 11 am (+3 UTC), we will held INFO DAY "Transition of the University to the energy direction".

The European Sustainable Energy Week is an EU initiative launched in 2006 to increase renewable energy sources and improve energy efficiency.

The speakers of the event (academic staff, business representatives, students) will share their practical experience in implementing the university's energy transition.

For a more detailed programme, click here!

LINK to ZOOM : https://us02web.zoom.us/j/84777514302?pwd=HeWADSFyMypqwbrP7c7PJtGDoby4Lc.1

Conference ID: 847 7751 4302

Access code: 12345