ІФНТУНГ вітає працівників радіо, телебачення та зв’язку України з професійним святом!

16 листопада в Україні відзначають професійне свято працівники радіо, телебачення та зв’язку. У цей день 1924 року у Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма, розпочавши історію свята. Сьогодні до них долучилися телевізійники, представники інтернет-видань та фахівці зв’язку, що забезпечують роботу телефонних мереж та мереж Інтернет-зв’язку. Люди цих професій не знають звичних для багатьох вихідних і свят, адже радіо- та теленовини виходять щодня, в будь-яку пору року та за будь-якої погоди. Вони роблять так, щоб у нас працювали мобільні телефони й інтернет, щоб ми були в курсі останніх подій.

В наш нелегкий час приходить розуміння, що радіо і телебачення – це оперативний засіб спілкування влади та суспільства, а ще – розвиток новітніх технологій, що пришвидшують передачу інформації.

Університетська спільнота вітає всіх працівників телерадіокомпаній та інтернет-комунікацій, завдяки яким ми дізнаємось найсвіжіші новини України та світу, які, ризикуючи іноді  своїм життям, доносять нам правду про ті чи інші події. ІФНТУНГ надзвичайно цінує співпрацю з місцевими телерадіокомпаніями та інтернет-виданнями, які всебічно висвітлюють освітянське та наукове життя університету.

У цей знаковий День хочемо всім побажати радісних новин, чудових ідей, успішної діяльності, корисної та перевіреної інформації, великого людського щастя, щоб ефіри були без затримок, а зв’язок – без перешкод!