Гранти для молодих науковців

Розпочато прийом заявок для участі у черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта для молодих викладачів та дослідників — FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Крайній термін подання заявок — 1 листопада 2022 року.

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE), посідає чільне місце в системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946 року, нині — більш аніж у 160 країнах світу.

За 30 років існування Програми в Україні — з 1992 року — понад 1100 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження в США; майже 800 американців викладали в українських закладах вищої освіти та займалися науковою працею.