Долучайтесь до Вечора Стартапів від Кухні Маркетингу

Стартап школа Sikorsky Challenge ІФНТУНГ долучається до Вечора Стартапів від Кухні Маркетингу.

26 травня з 17:30 по 20:00 в просторі Urban Space 100 (вул. Грушевського 19, м. Івано-Франківськ) відбудеться некомерційний безкоштовний захід для стартаперів та усіх, кому цікава ця тема.

Якщо у Вас чи Вашої команди є бізнес-ідея чи ідея, як вивести бізнес на новий рівень, просимо реєструватися на участь в заході, щоб отримати шанс розповісти її на сцені Urban Space, вислухати коментарі та поради досвідчених бізнесменів й експертів, які будуть в складі жюрі та в залі.

Це реальна можливість знайти інвесторів, партнерів, менторів, команду чи самому стати частиною успішного проекту.

Всі виступи будуть записані на відео та розміщені в мережі інтернет, що дає Вам можливість розказати про себе широкій аудиторії.

Щоб виступити на події та розповісти про свою ідею, слід зареєструватися за посиланням: https://leeloo.hebeyos.com/nj3aop

Якщо Вас цікавлять люди, які готові розповідати про власні ідеї, цікавить думка представників бізнесу, тоді просимо приходити та долучитися до події як глядач.

Бути глядачем не означає презентувати себе та свій проект, проте дає можливість почути від учасників про їхні ідеї для бізнесу, шанс збільшити коло знайомих серед людей в сфері бізнесу і маркетингу, отримати цінні знання від експертів, які на прикладі інших учасників покроково донесуть, як успішно реалізувувати будь-який проект.

Щоб стати глядачем на вечорі стартапів, потрібно лише підтвердити свою реєстрацію за посиланням:

https://leeloo.hebeyos.com/h2aep2