Долучайся до флешмобу #Бути_Гідним

21 листопада Україна відзначає 10-у річницю початку Євромайдану та Революції Гідності, які змінили хід історії країни і усього світу. Цього року День Гідності та свободи Україна відзначить під гаслом «Заряджені Гідністю і жагою Свободи».

В містах і селах країни відбудеться багато заходів та флешмобів з відзначення десятої річниці Революції Гідності, запропонованих Українським Інститутом Національної  Пам’яті та Музеєм Майдану.  Студентський парламент ІФНТУНГ заохочує студентів, викладачів та всю університетську спільноту взяти участь у  флешмобі  #Бути_Гідним, пов’язавши євромайданівську стрічку з прапорами України та ЄС, та поділитися фотографіями, спогадами й роздумами про Євромайдан під цим тегом у соцмережах.