До уваги військовозобов’язаних працівників університету та здобувачів вищої освіти

Пропонуємо ознайомитися із алгоритмом дій військовозобов’язаних для отримання довідки від начальника відповідного ТЦК та СП про надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації (згідно ст.23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»):

Телефон для довідок: військово-мобілізаційний відділ 72-38-02.

а) Працівників:

1.  Отримати стандартну довідку у відділі кадрів університету на час звернення, про займану посаду, (вчене звання, науковий ступінь) за основним місцем роботи і вказаним розміром ставки за посадою (0,75 і вище);
  2.  Виготовити ксерокопії: паспорта (з відміткою про місце реєстрації (декларування) місця проживання (перебування), військового квитка (тимчасового посвідчення) військовозобов’язаного, дипломів (атестатів) про присвоєні наукові, вчені звання;
  3.  Особисто звернутися до відповідного ТЦК та СП (за місцем перебування на військовому обліку)* з оригіналами та ксерокопіями вказаних документів для отримання вказаної довідки.

б) Для військовозобов’язаних здобувачів вищої освіти

Порядок дій аналогічний, окрім п.1 - який виключити. Відповідні Повідомлення про їх навчання на денній формі в ІФНТУНГ вже направлені і знаходяться у відповідних ТЦК та СП (за місцем перебування на військовому обліку).

Телефон для довідок: військово-мобілізаційний відділ 72-38-02.

* Розпорядок прийому відвідувачів (адреси) інших ТЦК та СП на сайтах.

(для Івано-Франківського ТЦК та СП (вул. Княгинин, 20), звертатися до юриста у прийомні дні:

Пн.             10.00-16.00

Вт.             неприйомний    день