До уваги представників ЗВО України!

-

З метою використання передового європейського та українського досвіду задля оптимізації енергоспоживання і підвищення енергоефективності у закладах вищої освіти (ЗВО) України Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) організовує тренінг «Енергетичний менеджмент у закладах вищої освіти»*

Навчання орієнтоване на керівників і працівників ЗВО, державних установ та організацій, енергоменеджерів і всіх зацікавлених у підвищенні обізнаності в питаннях ефективного управління енергетичними ресурсами відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO 50001:2020 «Системи енергетичного менеджменту. Вимоги та настанова щодо використання». 

Навчання будуть проводити викладачі з ІФНТУНГ, Університету Мішкольца (Угорщина), Технічного університету Кошице (Словаччина), Технічного університету Клуж-Напока, Північний університетський центр Бая-Маре (Румунія).

Час проведення: 11-31 жовтня

Тривалість: 30 годин

За результатами тренінгу учасники отримають документ про проходження навчання (сертифікат) та комплект документів для впровадження системи енергетичного менеджменту в громадських будівлях (ЗВО) відповідно до вимог стандарту ДСТУ ЕN ІСО 50001.

Щоб взяти участь - зареєструйтесь: https://forms.gle/YjxyxWXjssywVvCN8

Програма тренінгу: https://bit.ly/tr2N4SE

*Тренінг є частиною проєкту «Транскордонна мережа енергетично сталих університетів» (HUSKROUA/1702 /6.1/0075, NET4SENERGY), який підтримується рамковою програмою HUSKROUA ENI CBC 2014-2020. Детальніше про проєкт: https://nung.edu.ua/project/net4senergy