День захисників і захисниць України

Дорогі друзі!

День захисників і захисниць України, який відзначаємо нині, вже перестав бути ''професійним святом'' ЗСУ. Відколи наша держава - у війні, його вважають одним із найважливіших для себе всі українці. І не лише тому, що воно приурочене до Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається небесною опікункою наших воїнів, але й тому, що військовий фах нині став найпочеснішим.

Суспільство визначило своє пріоритети. З-поміж них два найважливіші - армія та віра. Не випадково вони стоять поруч, і не дарма кажуть, що на фронті атеїстів нема.  У своїй монолітній єдності ці дві складові духовної і фізичної безпеки нації зберігають її життя впродовж багатьох століть. Адже віруючим завжди був весь український народ, а його слава і честь, українське козацтво, глибоко шанувало Царицю Небесну.

З молитви за Батьківщину та її оборонців починає нині цей день вся країна. Матері моляться за своїх дітей, що захищають їх на фронті, а діти - за батьків, котрі рятують їхнє майбутнє. ІФНТУНГ просить про поміч нашим працівникам, студентам, випускникам, які також взялися до зброї, аби вони повернулись до нас із перемогою. І вшановуємо пам'ять тих героїв, яких наш колектив втратив.

Втім, справжня віра не буває без діл. Тож сьогодні - чудовий день для донатів на ЗСУ,  для успішного навчання, зокрема на нашій кафедрі військової піідготовки, для всіх справ, які наближають Перемогу. Тож вітаймо наших захисників і захисниць, побажаймо їм Божої опіки на всіх шляхах і в кожну мить життя та берімося до щоденної наполегливої роботи во Славу Божу і в ім'я вільної України!