Безкоштовний онлайн-курс англійської мови

-

Мрієте досконало володіти англійською мовою? Тоді в нас прекрасна новина – онлайн-курс Learn English Select

Це гнучкий онлайн-курс англійської мови для студентів і професіоналів, які хочуть перейти на наступний кар'єрний рівень і вчитися, коли та де вони зможуть.

Курс LearnEnglish Select БЕЗКОШТОВКИЙ для студентів ІФНТУНГ та учасників від ГО "БРІТ".

Вікові обмеження: 18-35 років.

Learn English Select допоможе тим, хто навчається, при подачі заявки на роботу, підготовці до співбесіди, пошуку відповідей на запитання при інтерв'ю. Також допоможе розширити словниковий запас, який можна використовувати у повсякденних робочих ситуаціях.

Курс складається із шести рівнів з інтерактивним самостійним доступом. Кожен рівень включає 40 уроків самостійного вивчення і може бути завершений приблизно за 20-25 тижнів.

Така методологія забезпечує баланс дій і вправ для розробки граматики, лексики та вимови, а також ключових навичок для сфери праці.

Ви навчитесь:

• ефективно спілкуватися в різних бізнес-ситуаціях, включаючи зустрічі, переговори та презентації;
  • подавати заявку на роботу та як правильно підготуватися до співбесіди;
  • взаємодіяти з іншими професіоналами з різних областей.

Дедлайн - 13.12.2020 р.

Цікаво? Долучайтесь! Детальніше