Адміністративна здатність держави-члена та кандидата у члени Європейського Союзу: Міжнародна конференція

-

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у Міжнародній гібридній конференція «Адміністративна (урядова та самоврядна) здатність держави-члена та кандидата у члени Європейського Союзу», що відбудеться 20-21 квітня 2023 року в Ягеллонському університеті (Краків, Польща).

До наукового комітету конференції увійшов наш колега, професор кафедри публічного управління та адміністрування доктор філософських наук, професор Дмитро Дзвінчук.

Основні тематичні напрями конференції:

1. Цілі, завдання та аксіологія Європейського Союзу та держави-члена з адміністративно-правової точки зору (на шляху до спільноти).

2. Фактори та здатність публічної адміністрації держави-члена та держави-кандидата на вступ до ЄС виконувати публічні завдання.

3. Інтеграція до європейського освітньо-наукового простору в контексті професіоналізації державних службовців.

4. Значення державного (урядового) управління, його поточна матеріальна та формальна адаптація для реалізації державного управління ЄС.

5. Значення місцевого самоврядування, його поточна матеріальна та формальна адаптація для реалізації державного управління ЄС.

Детальна інформація про Конференцію – у Запрошенні.

 

Заявки на участь у конференції приймаються до 20 березня 2023 року за покликанням https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=6yYO676_0keekOvSQm2861Sg4ewnEVpErGYMesNElutUMEoyMlZMUzdCTDJOS1NWUDhGRUQxU09SMC4u

Детальна програма буде розміщена після надходження заявок на сайті: https://www.uj.edu.pl/web/confer-zdolnosc-adm

123