Зустріч із студентами бакалаврами спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища».

28.09.2022 із студентами бакалаврами спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища». В зустрічі брали участь завідувачка кафедри проф. М.Полутренко, гарант ОП першого освітнього рівня за даною спеціальністю Т. Яцишин, куратори груп ТЗ-21-1 доц. Г. Грицуляк та ТЗ-22-1 доц. Т.Калин. Під час першої частини зустрічі здобувачів було ознайомлено з  освітньою програмою, представлено освітні компоненти, компетентності та програмні результати, які передбачено здобути в результаті навчання за представленою програмою. Студенти мали можливість висловити свої думки з приводу пунктів ОП та запропонувати пропозиції щодо її вдосконалення. 

Друга частина зустрічі передбачала ознайомлення здобувачів із можливостями та нормативними аспектами неформальної освіти. Інформаційне повідомлення за даною темою представила гарант ОП Т. Яцишин. Також було обговорено тему академічної доброчесності, яку презентувала доц. Г.Грицуляк. 

Зустріч пройшла у дружній атмосфері – студенти отримали відповіді на питання та надали власні пропозиції для вдосконалення освітнього процесу.