Разова спеціалізована вчена рада ДФ 20.052.018

Створена відповідно до наказу МОН України № 566 від 24.05.2021 р. з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Рачкевич Ірини Олександрівни, представленої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 13 «Механічна інженерія»  за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування».

Аудіозапис

Відеозапис

Назва дисертаційної роботи: «Прогнозування втомної довговічності елементів бурильної колони з врахуванням складного деформованого стану».

Науковий керівник здобувача: доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри будівництва та енергоефективних споруд Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Артим Володимир Іванович.

Склад ради:

Голова ради: доктор технічних наук доцент Гриджук Ярослав Степанович, професор кафедри технічної механіки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Рецензенти:

– доктор технічних наук, професор Грабовський Роман Степанович, професор кафедри будівництва та енергоефективних споруд Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

– кандидат технічних наук, доцент Величкович Андрій Семенович, доцент кафедри будівництва та енергоефективних споруд Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Опоненти:

– доктор фізико-математичних наук, професор Шацький Іван Петрович, провідний науковий співробітник відділу № 23 моделювання демпфуючих систем інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України.

– доктор технічних наук, доцент Левчук Катерина Григорівна, провідний науковий співробітник відділу теорії металічного стану №02 інституту металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України.

Контакти Голови ради: е-mail: jaroslav.gridzhuk@gmail.com , тел. 067-936-8170

Захист дисертації планується: 25.06.2021, o 12:00.

Захист відбудеться за адресою: м. Івано-Франкiвськ, вул. Карпатська, 15 навчальний корпус № 7, кімната 7101).

Повідомлення про захист

Висновок рецензентів