Разова спеціалізована вчена рада ДФ 20.052.022

1. Створена відповідно до наказу МОН України № 1384 від 16.12.2021 р. з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Григорчук Галини Василівни, представленої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 15 – Автоматизація та приладобудування, спеціальності 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

2. Назва дисертаційної роботи: «Моделі та засоби підвищення ефективності автоматизованого контролю технологічних процесів на протяглих квазіциліндричних обертових об’єктах».

3. Науковий керівник здобувача: доктор технічних наук, професор Олійник Андрій Петрович , завідувач кафедри прикладної математики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

4. Склад ради:

4.1. Голова ради:

доктор технічних наук, професор Горбійчук Михайло Іванович, завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

4.2. Рецензенти:

доктор технічних наук, професор Райтер Петро Миколайович, завідувач кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;

доктор технічних наук, доцент Дорошенко Ярослав Васильович, професор кафедри газонафтопроводів і газонафтосховищ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

4.3. Опоненти:

доктор технічних наук, професор Пастух Олег Анатолійович, професор кафедри програмної інженерії Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя;

доктор технічних наук, професор Алексєєв Михайло Олександрович , декан факультету інформаційних технологій Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Контакти Голови ради: е-mail: mi_profgorb@ukr.net, тел. 068-5785795

Дата захисту: 20.01.2022 р. об 11.00.

Захист відбудеться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул Карпатська 15, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ

АНОТАЦІЯ

НАКАЗ МОН

ДИСЕРТАЦІЯ

ВИСНОВОК ПРО НАУКОВУ НОВИЗНУ

ВІДГУК ОПОНЕНТА АЛЕКСЄЄВА М. І.

ВІДГУК ОПОНЕНТА ПАСТУХА О. А.

Аудіо