12. Олімпіада та Підготовчі курси ІФНТУНГ

06.11 2021 року

04.06 2022 року

* - навчання розпочинається за умови формування групи не менше 10 слухачів;

** - за повний курс із одного предмету.

enlightened⇒ Реєстраційна форма                      enlightened ⇒ Форма для звіту по оплаті

Розклад занять (інформація уточнюється)

Предмети*

Дні занять

Початок занять

Посилання для доступу

10.00-11.50

meet.google.com/biy-aqxb-img

12.00-13.50

Українська мова та література

14.00-15.50

Доступ через телеграм спільноту...

Всеукраїнська олімпіада ІФНТУНГ

Підсумкові результати олімпіади

Електронна форма реєстрації учасника І етапу

Коротко про олімпіаду / Покрокова інструкція

Реєстрація іногородніх учасників ІІ туру олімпіади на поселення в гуртожиток (буде доступна після 29 березня 2021 р)

ІІ ТУР ІНСТРУКЦІЯ УЧАСНИКА

Форма ідентифікації переможців першого туру (обов’язкова для заповнення переможцями 1 туру)

Предмети

І етап (заочний)

ІІ етап

Завдання (завантажені ! )

Результати ІІ етапу

Розв’язки.

Результати

Підготовче відділення є структурним навчальним та науково-методичним підрозділом Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, який разом з іншими підрозділами університету здійснює професійну орієнтацію, підвищення рівня базових знань і підготовку громадян України для вступу.

Довузівська підготовка в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу бере свої витоки з 1969 року, коли було створено підготовче відділення для осіб, яке готувало до вступу в університет молодих людей з виробничим стажем та демобілізованих з лав Радянської армії. Його завідувачами у різні роки були доцент І. Іванов (1969-1971), професор В. Твердохліб (1972-1992), доцент Н. Будуйкевич (1992-1994). У 1994 році на базі підготовчого відділення було створено факультет довузівської підготовки, а підготовче відділення стало його складовою частиною. Першим деканом факультету став доцент Я.Василишин. Тривалий час очолював факультет доцент В.Сенчішак. У 2009 році, після запровадження обов’язкового зовнішнього незалежного оцінювання для вступників, ФДП було реорганізовано у підготовче відділення.

В даний час метою підготовки у підготовчому відділенні є систематизація та впорядкування знань випускників, поглиблене вивчення окремих аспектів загальноосвітніх предметів, знання яких необхідні для складання зовнішнього незалежного оцінювання та подальшого навчання.

​​​​​​​адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, науково-технічна біліотека, 1 поверх, кабінет 8.13 (приймальна комісія/підготовче відділення).

телефони для довідок: (03422) 54-72-18; (050) 766-32-40,  (067) 132-63-11

e-mail: pv.ifntung@gmail.com