Персональний склад спеціалізованої вченої ради

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Персональний склад спеціалізованої вченої ради

з присудження наукового ступеня доктора наук Д 20.052.01

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Голова ради:

1. Мандрик Олег Миколайович – д.т.н., професор, перший проректор, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, спеціальність 21.06.01.

Заступник голови ради:

2. Шкіца Леся Євстахіївна – д.т.н., професор, завідувачка кафедри, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, спеціальність 21.06.01.

Вчений секретар:

3. Архипова Людмила Миколаївна – д.т.н., професор, завідувачка кафедри. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, спеціальність 21.06.01.

Члени ради:

4. Адаменко Ярослав Олегович – д.т.н., професор, завідувач кафедри. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, спеціальність 21.06.01.

5. Мальований Мирослав Степанович – д.т.н., професор, завідувач кафедри. Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність 21.06.01.

6. Петрушка Ігор Михайлович – д.т.н., професор, завідувач кафедри. Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність 21.06.01.

7. Погребняк Володимир Григорович – д.т.н., професор, завідувач кафедри, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, спеціальність 21.06.01.

8. Полутренко Мирослава Степанівна – д.т.н.. професор, завідувачка кафедри, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. спеціальність 21.06.01.

9. Приходько Микола Миколайович – д.геогр.н., професор, професор кафедри. Івано- Франківський національний технічний університет нафти і газу, спеціальність 21 06.01.

10. Сакалова Галина Володимирівна – д.т.н., доцент, професорка кафедри. Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, спеціальність 21.06.01.

11. Семчук Ярослав Михайлович – д.т.н., професор, професор кафедри, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, спеціальність 21.06.01.

12. Триснюк Василь Миколайович – д.т.н., старший науковий співробітник. Інститут телекомунікацій і глобального інформаційної о простору НАН України, спеціальність 21.06.01.

13. Цибуля Сергій Дмитрович – д.т.н., професор, директор інституту. Національний університет «Чернігівська політехніка», спеціальність 21.06.01.

14. Челядин Любомир Іванович – д.т.н., професор, професор кафедри, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, спеціальність 21.06 01.

15. Яцишин Теодозія Михайлівна – д.т.н., доцент, професорка кафедри. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, спеціальність 21.06.01.