Міжнародна діяльність та академічна мобільність

Додаткова інформація

Згідно з оновленою «Стратегією інтернаціоналізації ІФНТУНГ до 2026 року» , пріоритетними напрямками розвитку кафедри залишаються міжнародні дослідження, обмін студентами та викладачами, активна інноваційна діяльність. Реалізація права на академічну мобільність регламентується «Положенням про порядок реалізації права на академічну мобільність ІФНТУНГ» .
     Студенти та науково-педагогічні працівники кафедри спільно беруть активну участь у ряді міжнародних наукових конференцій, а також є постійними членами організаційних комітетів. Така діяльність відображається у вигляді показників кількості публікацій, цитування та індексу Гірша у наукометричних базах даних Scopus  та WoS . Учасники освітнього процесу мають доступ до електронних наукових баз даних Scopus та Web of Science, що дозволяє опрацьовувати результати наукових досліджень, які опубліковані в найбільш рейтингових світових виданнях .
     Викладачі кафедри володіють іноземними мовами, про що свідчать сертифікати про знання англійської мови на рівні В2. Це дає змогу не лише викладати дисципліни для студентів-іноземців, але й приймати участь у міжнародних проектах, проектах транскордонного співробітництва  із залученням студентів.
     В рамках міжнародної співпраці з Гірничо-металургійною академією імені С. Сташіца - AGH (Польща) , вже понад 80 студентів отримали подвійні дипломи магістра за спеціальністю Геодезія та землеустрій.