Матеріально-технічне забезпечення

Додаткова інформація

Стан матеріально-технічного забезпечення

Електронний тахеометр SOKKIA Set 630R


Електронні тахеометри з наявністю безвідбивачевого далекоміра серії 30R - SET230R, SET330R, SET530R і SET630R - ці прилади мають вузький видимий лазерний промінь з малим діаметром тому проводити вимірювання через листя, дерева, паркани стало набагато зручніше і простіше, призначений для наведення на об'єкт без використання зорової труби. Кожна модель даної серії має багатий вибір програмного забезпечення. Електронні тахеометри серії Sokkia 30R дають можливість вимірювати відстані без відбивачів до 150 метрів і дозволяють виконувати вимірювання на об'єкти, на які небезпечно або неможливо встановлювати відбивач. Перемикання між режимами робіт "без відбивача" - "призма" - "плівка" виробляються натисканням однієї кнопкою. У тахеометрах серії 30R використовуються LI-Ni акумулятори, вага яких становить близько 100 гр. Управління тахеометром здійснюється за допомогою 15 функціональних клавіш клавішами. При необхідності введення імен точок і координат можна застосовувати бездротову інфрачервоних клавіатуру SF14, що має 37 клавіш. Можливість настройки клавіатури дозволяє привласнити необхідне значення будь-програмної кнопці. Передбачено вимір і збереження даних натисненням однієї кнопки. Об'єм внутрішньої пам'яті 10 000 точок. На додаток до внутрішньої пам'яті можлива установка зчитувача SCRC2 для Compact Flash карт.

Електронний тахеометр SOKKIA Set 630R

Електронний тахеометр SOUTH NTS-352


South NTS-352R : безвідбивачевий електронний тахеометр (до 300 м). Алфавітно-цифрова клавіатура, двосторонній дисплей (російське меню). Гарантія: 24 місяці.

Тахеометри серії NTS350 + компанії SOUTH Survey & Mapping Instruments є недорогими і прості у використанні безвідбивачеві електроннітахеометри. Прилад має розширену алфавітно-цифрову клавіатуру, двосторонній LCD-дисплей (все меню російською мовою) і необхідний набір вбудованих геодезичних програм. Формат даних, що виводяться - Topcon (.gt6, gt7), повністю сумісний з CREDO-DAT версії 3.1 і вище. Тахеометр вологозахищений. Дозволяє виконувати вимірювання в безвідбивному режимі до 300 м , а по плівці до 500-800 м. Нова, покращена конструкція співвісних закріпних і навідних гвинтів тахеометра дозволяє без праці точно наводитися на відбивач, виключивши при цьому ослаблення фіксації закріплюючо гвинта.

Електронний тахеометр SOUTH NTS-352

Електронний нівелір TOPCON DL-501


TOPCON DL-501 - швидкий і точний інструмент для нівелювання. Дана модель призначена для точних геодезичних робіт. Електронний нівелір TOPCON DL-501 дозволяє виконувати нівелювання в надзвичайно складних умовах освітлення (20 люкс) і на бездоріжжі, в умовах поганої видимості. Функція RAB Code дає можливість проводити вимірювання в зворотному положенні.
Електронний нівелір TOPCON DL-501 забезпечує точні вимірювання 0.3 мм/км. Магнітний компенсатор з діапазоном ± 15', дозволяє виконувати вимірювання в місцях, де штатив може бути підданий вібрації. Вимірювання виконуються автоматичним і класичним методом. Устаткування призначене для роботи з великими відстанями до 100 м.

Електронний нівелір TOPCON DL-501

Цифровий нівелір Leica Sprinter 150M


Електронний нівелір Sprinter150 розроблений для застосування в складних умовах будмайданчика. «Електронне око» виключає помилки відліків при нівелюванні на будмайданчику. Тепер ви можете назавжди забути про помилку спостерігача. Використання фібергласових рейки з цифровою шкалою дозволяє підвищити точність вимірювань. Нівелір працює при низькій освітленості, в тунелях, всередині будівель і навіть вночі за допомогою спалаху. Проста клавіатура, великий дисплей і простий користувальницький інтерфейс дозволяють працювати максимально ефективно. Просто натисніть кнопку і на дисплеї автоматично з'явиться позначка, перевищення і відстань.

Вбудований датчик попередження при неприпустимому відхиленні нівеліра від горизонту. Герметичний корпус забезпечує високу надійність інструменту і мінімізує скорочення числа ремонтів і простоїв. Всі ці характеристики роблять нівелір Leica Sprinter150 Вашим ефективним помічником.

Цифровий нівелір Leica Sprinter 150M

Лазерний 3d сканер: LEICA BLK360

Leica Geosystems і Autodesk нарешті порушили тишу, і те, що вони представили, воістину дивно! Нарешті з'явився лазерний сканер, який допоможе Вам з легкістю сканувати всередині приміщень. Зустрічайте BLK360 . Все, що Вам потрібно, - це натиснути на кнопку, зібрати дані за допомогою IPad почати насолоджуватися захоплюючою реальністю.

Що собою являє лазерний сканер Leica BLK360?
Leica BLK360 - це дійсно вражаючий лазерний сканер, який поміщається у вашій руці: ви можете покласти його в кишеню, взяти з собою в місця, куди неможливо пронести звичайний громіздкий сканер. Це модно, стильно, просто у використанні і продуктивно.
Основні характеристики лазерного сканера Leica BLK360
• Це найменший сканер - 4 "ширина х 6.5" висота (10,16см х 16,51 см)
• Він надзвичайно легкий - 2.2 LBS або 1 кг
• Швидкий 3D захоплення навіть «на льоту» - менше ніж 3 хвилини для повного покриття на 360 °
• Сенсори - оглядовий, лазерний, термічний
• Легкість у використанні - старт сканування одним натисканням кнопки
• Дозвіл - настройки дозволу опційні з 360 000 точок в секунду.
• Контроль сканування - через iPad в режимі WiFi

Лазерний 3d сканер LEICA BLK360

 Квадрокоптер: DJI Inspire 2


Квадрокоптер DJI Inspire 2 призначається для професійної аерозйомки. Обладнаний оновленої силовою установкою, яка може піднімати масивніші камери в порівнянні з першим Inspire. Система навігації доукомплектована запасним блоком, тому якщо трапиться відмова основного обладнання, відбудеться автоматичне перемикання на другий модуль. Композитна рама зроблена з магній-алюмінієвого сплаву, лопаті - карбонові. Ультразвукові датчики можуть мати перешкоди в роботі у вигляді твердих поверхонь і матеріалів, що поглинають звук.

Квадрокоптер DJI Inspire 2

Також на кафедрі геодезії та землеустрою є понад 50 опричних нівелірів та 50 опричних теодолітів різної модифікації та точності. Світлодальноміри, хронографи, кіпрегелі, астроуніверсали,  датчики вертикалі, рулетки, стереоскопи,  прилади ПВПВ тощо…
​​​​​​​

оптичні прилади