Заняття під керівництвом фахівців з виробництва

08.11.22 р. для магістрів спеціальності «Автомобільний транспорт» на базі заводу ВО «Карпати» заввідділом якості Приймаком Р.М. за участі завкафедрою Криштопи С.І. були проведені заняття з дисципліни «Сучасні технології виробництва і ремонту  автомобілів».

1

02.11.22 р. для бакалаврів спеціальності «Автомобільний транспорт» на базі СТО «Nolimit» директором Висоцьким В.В. за участі завкафедрою Криштопи С.І. було проведене заняття з дисципліни «Організація автосервісу»

1

27.10.22 р. для магістрів спеціальності «Автомобільний транспорт» на базі СТО «Ніссан» менеджером Сумер А.Р. за участі доцента Захари І.Я. було проведене заняття з дисципліни «Технічна експлуатація автомобілів»