УВАГА! НОВА освітня програма "МІЖНАРОДНИЙ ГОТЕЛЬНО-ТУРИСТИЧНИЙ БІЗНЕС"

МГТБ  МГТБ

У 2020 році у навчально-науковому інституті "Інститут природничих наук та туризму" започаткована нова освітня програма "Міжнародний готельно-туристичний бізнес" в межах спеціальності 242 Туризм. Програма спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців для успішного здійснення професійної діяльності у сфері рекреації і туризму, міжнародного готельно-туристичного бізнесу.

Детальну інформацію про навчання та практики можна отримати з Facebook,  Viber та за телефонами:

- Гарант освітньої програми - професор Гуменюк Володимир Володимирович, тел. +380980002039;
- Староста групи МГТ-20-1 Ревенко Богдан, тел. +380 50 966 40 90

Зі старостою поки що зв'язок по Viber / Telegram, оскільки ми перебуваємо на практиці у Болгарії.

У 2021 році на цю освітню програму оголошено набір студентів, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень  МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ.

Перелік предметів у сертифікаті ЗНО для вступу на освітню програму:

Предмет Вага оцінки
з відповідних
предметів
Вага середнього
балу документа
про повну загальну
освіту
Українська мова та література 0,2 0,1
Іноземна мова 0,4
Історія України або математика, або  біологія,
або географія, або фізика, або хімія.

0,3