УВАГА! НОВІТНЯ освітня програма "МІЖНАРОДНИЙ ГОТЕЛЬНО-ТУРИСТИЧНИЙ БІЗНЕС"

У 2020 році у навчально-науковому інституті "Інститут природничих наук та туризму" започаткована нова освітня програма "Міжнародний готельно-туристичний бізнес" в межах спеціальності 242 Туризм. Програма спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців для успішного здійснення професійної діяльності у сфері рекреації і туризму, міжнародного готельно-туристичного бізнесу.

Детальну інформацію про навчання та практики можна отримати з Facebook,  Viber та за телефонами:

- Гарант освітньої програми - професор Гуменюк Володимир Володимирович, тел. +380980002039;

У 2022 році на цю освітню програму оголошено набір студентів, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень  МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ.

Детальніша інформація про освітню прогаму та умови вступу на освітню програму наступні: