Старости

СПИСОК старост академічних груп
(денна форма навчання)

 

№ п/п Прізвище Ім’я По батькові Група Моб. Телефон Електронна пошта
І курс
1 Линник Діана Олександрівна ЕКО-21-1 +380661137855 diana.lynnyk-eko211@nung.edu.ua
2 Залеський   Богдан Васильович  НЗ-21-1 +380960903446 bohdan.zaleskyi-nz211@nung.edu.ua
3 Олійник Богдан  Олегович НЗ-21-2 +380677175680 bohdan.oliinyk-nz212@nung.edu.ua
4 Боднар  Уляна  Олегівна ТЗ-21-1 +380685900668 uliana.bodnar-tz211@nung.edu.ua
5 Банась Богдана Іванівна ТУ-21-1 +380955882001 bohdana.banas-tu211@nung.edu.ua
6 Бойко  Тетяна Русланівна МГТ-21-1 +380930304431 tetiana.boiko-mht211@nung.edu.ua
ІI курс
7 Петращук  Василь  Васильович ЕКО-20-1 +380971725200 vasyl.petrashchuk-eko201@nung.edu.ua
8 Бурін Надія Ярославівна НЗ-20-1 +380952036281 nadiia.burin-nz201@nung.edu.ua
9 Подвійний Артур Петрович НЗ-20-2 +380973035382 artur.podviinyi-nz202@nung.edu.ua
10 Багірова Аліна Олександрівна ТЗ-20-1 +380668715414 alina.bahirova-tz201@nung.edu.ua
11 Літинська Вікторія Ігорівна  ТУ-20-1 +380669001470 viktoriia.litynska-tu201@nung.edu.ua
12 Ревенко Богдан Ігорович  МГТ-20-1 +380509664090 bohdan.revenko-mht201@nung.edu.ua
ІIІ курс
13 Маслій Марія Іванівна ЕКО-19-1 +380992949672 mariia.maslii-eko191@nung.edu.ua
14 Манюк Віталій Михайлович НЗГ-19-1 +380975430504 vitalii.maniuk-nz191@nung.edu.ua
15 Богайчук Галина Степанівна НЗФ-19-1 +380689698753 halyna.bohaichuk-nz191@nung.edu.ua
16 Нечваль Каріна Андріївна ТЗ-19-1 +380501660702 karina-anastasiia.nechval-tz191@nung.edu.ua
17 Присяжнюк Дарина Валеріївна ТУ-19-1 +380688290493 daryna.prysiazhniuk-tu191@nung.edu.ua
ІV курс
18 Федорів Христину Богданівну ЕКО-18-1 +380961944058 khrystyna.fedoriv-eko181@nung.edu.ua
19 Білогубко Софія Любомирівна НЗГ-18-1 +380685896684 sofiia.bilohubko-nzh181@nung.edu.ua
20 Залеський Роман Васильович  НЗФ-18-1 +380682365903 roman.zaleskyi-nzf181@nung.edu.ua
21 Сковронська Василина Володимирівна ТУ-18-1 +380973274512 vasylyna.skovronska-tu181@nung.edu.ua
І курс (магістри)
22 Дзудзило  Катерина Максимівна ЕКОм-21-1 +380507625409 kateryna.dzudzylo-ekom211@nung.edu.ua
23 Баранник Олексій Русланович НЗГм-21-1 +380667410492 oleksii.barannyk-nzhm211@nung.edu.ua
24 Слободян Андрій Романович НЗФм-21-1 +380682209035 andrii.slobodian-nzfm211@nung.edu.ua
25 Гречух Софія Василівна НЗРм-21-1 +380971152256 sofiia.hrechukh-nzrm211@nung.edu.ua
26 Стах Мар’яна Олександрівна ТЗКм-21-1 +380684825866 mariana.stakh-tzkm211@nung.edu.ua
27 Лесюк Ольга Ігорівна ТУм-21-1 +380987109761 olha.lesiuk-tum211@nung.edu.ua
ІІ курс (магістри)
28 Баволяк Тетяна Іванівна ЕКОм-20-1 +380668825240 tetiana.bavoliak-ekom201@nung.edu.ua
29 Чухліб Вікторія Лівонівна НЗГм-20-1 +380661991617 viktoriia.chukhlib-nzhm201@nung.edu.ua
30 Дерев`янко Роман Юрійович   НЗФм-20-1 +380999708565 roman.derevianko-nzfm201@nung.edu.ua
31 Онуфер Антон Олексійович   ТЗКм-20-1 +380936118003 anton.onufer-tzkm201@nung.edu.ua
32 Никодюк Ольга Сергіївна ТУм-20-1 +380672010792 olha.nykodiuk-tum201@nung.edu.ua