Інформація про конкурс 2022-2023 н.р.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ
«УПРАВЛІНСЬКІ, СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ У РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАСАД СТАЛОГО РОЗВИТКУ», 
що відбувся 04 травня 2023 р. на базі інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу!

78 учасників з 35 закладів вищої освіти, у тому числі 13 учасників із 7 іноземних університетів.

Учасники з Польщі, Чехії, Болгарії, Канади, Іспанії та  України  представили свої наукові здобутки у забезпеченні реалізації засад сталого розвитку.

Призери конкурсу (завантажити).

Дякуємо учасникам Конкурсу та їх науковим керівникам, експертам конкурсної комісії,  університетам-партнерам (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Поліський національний університет) та закордонним навчальним закладам: Краківська гірничо-металургійна академія (м. Краків, Польща), Гданський технологічний університет (м. Гданськ, Польща), Стопанска академія «Д. А. Ценов» (м. Свищов, Болгарія), Університет прикладних наук ISMA (м. Рига, Латвія), Технічний університет Кошице (м. Кошице, Словаччина), Поморська Академія (м. Слупськ, Польща)!

Бажаємо усім подальших наукових звершень, перемоги та миру!

 

1_26.jpg

 

2_27.jpg

 

3_23.jpg

 

4_23.jpg

 

5_17.jpg

 

6_0.png

 

7_0.png

ПРОГРАМА ПІДСУМКОВОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ОН-ЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЇ.

Запрошуємо 4-5 травня 2023 р. на підсумкову науково-практичну он-лайн конференцію ІІ етапу Міжнародного  конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» у 2022/2023 рр.:

Результати рецензування та апеляції:

  1. Результати рецензування наукових робіт (завантажити список).
  2. Період для апеляції результатів рецензування до 12:00 28 квітня 2023 року (апеляційні скарги надсилати на ел. пошту конкурсу (studcompiem@ukr.net); з 12:00-14:00 засідання апеляційної комісії; 14:00-15:00 підведення підсумків апеляційної комісії. (https://us04web.zoom.us/j/73609681411?pwd=ag6SybzG9eLTTf0JbfUULaESR4jdDb.1).

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 14.11.2022 р. № 21/08-159 на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) у 2022/2023 навчальному році буде проводитися Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» за напрямами: 

  • Соціальні та поведінкові науки;
  • Управління та адміністрування.

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу просить Вас підтримати ініціативу проведення Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» за напрямами. Співорганізаторами Конкурсу є Поліський національний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана та закордонні навчальні заклади: Краківська гірничо-металургійна академія (м. Краків, Польща), Гданський технологічний університет (м. Гданськ, Польща), Стопанска академія «Д. А. Ценов» (м. Свищов, Болгарія), Південно-східний європейський університет (м. Тетово, Македонія), Арієльський університет (м. Арієль, Ізраїль), Університет прикладних наук ISMA (м. Рига, Латвія), Технічний університет Кошице (м. Кошице, Словаччина), Поморська Академія (м. Слупськ, Польща).

Метою конкурсу є розширення співпраці із закордонними закладами вищої освіти, стимулювання наукової діяльності студентів, формування нового світогляду майбутніх фахівців, усвідомлення необхідності змін та здійснення перетворень у майбутньому для реалізації засад сталого розвитку на різних рівнях соціально-економічних систем.

Конкурс проводиться у два етапи відповідно вимог до наукових робіт, які визначені у «Положенні про Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку»:

І етап (до 01.03.2023 р.) – підготовка наукових робіт у закладах вищої освіти і подання їх на адресу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

ІІ етап:

  • рецензування конкурсних робіт (до 10.04.2023 р.);
  • проведення підсумкової науково-практичної конференції – у змішаному режимі  (4-5 травня 2023 р.).

Детальна інформація щодо Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» доступна на сайті ІФНТУНГ (https://nung.edu.ua/index.php/department/instytut-ekonomiky-ta-menedzhmentu/mizhnarodnyy-konkurs-studentskykh-naukovykh-robit). 

На Конкурс подаються самостійно підготовлені студентами наукові роботи (не більше двох авторів), які є пріоритетними, інноваційними або пошуковими за своїм характером у межах певного напряму. У Конкурсі можуть брати участь до трьох наукових робіт від одного закладу вищої освіти. Анотація роботи і супровідні документи подаються національною та англійською мовами. Роботи подаються національною і англійською мовою та повинні відповідати вимогам «Положення про Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку». Конкурсні роботи необхідно зареєструвати на сайті ІФНТУНГ. 

Запрошення для участі у конференції будуть надіслані у квітні 2023 року.

Усі витрати, пов’язані з участю у Міжнародній науково-практичній конференції, бере на себе заклад вищої освіти, представником якого є претендент у переможці.
Просимо внести свої пропозиції щодо участі у роботі конкурсної комісії не пізніше 20 грудня 2022 р.

Телефон для довідок:

+380502946867 –  Крихівська Наталія Олегівна.
+380502871601 –  Кінаш Ірина Петрівна.