Гурток сучасної хореографії D-crew

Організовано в 2019 році.

Команда - 14 учасників,  яких об’єднує любов до танцю та мистецтва.

Працює в стилях jazz-funk, commercial choreography та ін.

Робота гуртка спрямована на популяризацію сучасного танцювального мистецтва  в університеті ,  розвитку та підтримки фізичного та ментального здоров’я студентів.

Гуртківці  є бажаними учасниками всіх заходів, які проходять в університеті та за йог межами: «Посвята першокурсників у студенти», «День Університету», «День Знань» і т. д.   Брали участь у  святкуванні Дня міста Бурштина.

За участь у святі краси і стилю «Містер ІФНТУНГ»  нагороджені Подякою.

Керівник гуртка – співзасновник та педагог танцювальної студії Black Velvet dance space (м.Івано-Франківськ) –

Ольга Хантіль.

Дворазова чемпіонка України на фестивалі з жіночих танцювальних напрямків Femme fest (м.Київ) в командному складі в категорії high heels crew pro.

Перше місце Міжнародного чемпіонату Frame up UA (м.Хмельницький) в категорії high heels duo/trio pro

Перше місце Чемпіонату України з жіночих танцювальних напрямків Femme Fest в категорії high heels duo/trio.

Фіналістка Всеукраїнського чемпіонату з сучасного танцю the Challenge(м.Київ) в категорії street performance crew rising.

Неодноразова Фіналістка та призерка Чемпіонату України з жіночих танцювальних напрямків Femme Fest в категорії high heels solo pro.