Аматорський колектив народного танцю "Мальви"

Аматорський  колектив народного танцю "Мальви."

Організовано в 2016 році.

У колективі займається 11 учасників.

Робота колективу спрямовану на відродження та збагачення національного мистецтва, популяризацію кращих зразків народної хореографії, пов'язаної з традиціями Прикарпатського краю.

Завдяки наполегливості та енергії керівника, колектив живе  змістовним творчим життям, з кожним роком зростає його виконавська майстерність. Репертуар презентує народні танці,  танцювальні композиції -  "Віночок", "Тополя", "Гуцулка", ""Мати", "Мальви", "Сіртаки", " Полька.” та композиції класичного характеру.

В 2018 році, ансамбль виборов І місце за  хореографічну композицію "Віночок" на Всеукраїнському конкурсі "Весняний зорепад".

"Мальви" є незмінним учасником культурно- просвітницьких заходів та флешмобів, які організовуються в університеті: «Посвята першокурсників у студенти», до  дня народження Т. Г. Шевченка,  до дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв Крут, Дня Героїв, пам’яті жертв голодоморів, Дня матері,  Дня вишиванки та багато інших.

Керівник ансамблю - Діана  Войчак - артистка балету Національного академічного гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія.»