2019 - Всеукраїнська студентська олімпіада «Механотроніка в машинобудуванні» (КПІ)

Додаткова інформація: Кафедра комп’ютеризованого машинобудування

В 2019 році студенти  кафедри КМВ вперше прийняли участь у XI Всеукраїнській студентській олімпіаді «Механотроніка в машинобудуванні», яка відбулася в КПІ ім. Сікорського.

Студенти групи ПМ-18-1К Шурубайло Дмитро, Захарія Андрій та Здерко Олег змагалися з командами 19 вузів України. Суть змагань полягає у розв'язанні задач пов'язаних з реальним виробництвом. Правила прості - команди отримують задачу, потім кажуть, як автоматизувати процес, обирають обладнання для реалізації та збирають саму систему на навчальних стендах.  Студенти отримали цікавий досвід і, хоча не вибороли призові місця, залишилися задоволені результатами.

Назад до: Участь в олімпіадах

Додаткова інформація: Кафедра комп’ютеризованого машинобудування