Зустріч з аспірантами ОНП «Економіка» щодо організації освітнього процесу у І півріччі 2022-2023 н.р. та затвердження тематики наукових робіт аспірантів спеціальності 051 “Економіка”

Зустріч з аспірантами ОНП «Економіка» щодо організації освітнього процесу у І півріччі 2022-2023 н.р та затвердження тематики наукових робіт аспірантів спеціальності 051 “Економіка”

18 жовтня 2022 року на  засіданні кафедри прикладної економіки розглянуто та затверджено теми наукових дисертаційних робіт аспірантів спеціальності 051 Економіка вступу 2022 р.  Гарант освітньо-наукової програми “Економіка” спеціальності 051 д.е.н., проф. Запухляк І.Б. довела до відома аспірантів про організацію навчального процесу у 2022-2023 навчальному році,  ознайомила із сайтом університету, нормативно-правовими документами можливості апробації результатів дослідницької роботи на базі інституту економіки та менеджменту, порядком здійснення вільного вибору дисциплін аспірантами.

Розповіла про те як діяти у випадках виникнення конфліктної ситуації, порушення прав академічної доброчесності. Також ознайомила аспірантів із можливостями апробації результатів дослідницької роботи на базі інституту економіки та менеджменту.

Завідувач кафедри к.е.н., доц. Бережницька У.Б. проінформувала молодих учених про наукові інтереси викладачів кафедри прикладної економіки та тему кафедрального розділу держбюджетної теми на 2022-2023 навчальний рік.

Отож, за результатами розгляду звернень аспірантів та їхніх наукових керівників, після предметного обговорення, профільна кафедра одностайно погодила і затвердила такі теми наукових робіт аспірантів спеціальності 051 Економіка в ІФНТУНГ:

1. Розвиток ринку праці України в умовах повоєнного відновлення економіки

2. Диверсифікація ринку природного газу України в умовах євроінтеграційних процесів

3. Адаптаційний потенціал підприємств енергетики

4. Економічні наслідки впливу поведінкової економіки на інноваційну діяльність нафтогазових підприємств

5. Концептуальні засади управління економічними ризиками нафтогазових підприємств

6. Пріоритети та інструменти забезпечення конкурентоспроможності виробництва крафтової продукції

7. Формування інноваційного потенціалу підприємств лісової промисловості

8. Державне регулювання інвестиційної діяльності України у повоєнний період

9. Цифровізація газового ринку: теоретичні та прикладні аспекти

10. Організаційно-економічне забезпечення розвитку туризму  в умовах євроінтеграційних процесів України

11. Формування інноваційного середовища цифрової економіки

12. Відповідальне інвестування у реалізації державної інвестиційної політики

13. Економічний механізм оптимізації процесу  декарбонізації нафтогазових підприємств

14. Формування та  розвиток людського капіталу енергетичних підприємств

15. Розвиток економічного потенціалу регіону внаслідок релокації бізнесу

В добру путь, молоді науковці!

• 18.10.2022