Вітаємо магістрів-офіцерів!

Важко переоцінити сміливість і мужність молоді, яка обирає військовий фах, коли Збройні сили України захищають державний суверенітет і недоторканість нашої 2Батьківщини та щодня складають кривавий іспит. Не один рік військовий фах вивчають й студенти нашого університету, зміцнюючи обороноздатність нашої країни.1 Кафедра військової підготовки, починаючи з 1993 року, готує військових фахівців служби пально-мастильних матеріалів. А сьогодні її випускники отримали дипломи магістрів.

Університет пишається своїми випускниками, які здолали шлях довжиною у п’ять років, наполегливо працювали та здобували знання. У вітальних словах ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик та викладачі закликали офіцерів-магістрів залишатись відданими присязі, українському народові та державі.

Ми віримо, що ви не втратите ті орієнтири та моральні цінності, які отримали під час навчання в університеті. Бажаємо вам перемоги та мирного неба!