В жовтні та листопаді відбулися лабораторні заняття з дисциплін "Загальна та історична геологія", "Загальна геологія і геодезія" та "Геологія родовищ корисних копалин" в Геологічному музеї для студентів першого курсу груп НЗГ-22-1, НЗФ-22-1 і ЕКО-22-1 та студентів четвертого курсу груп НЗГ-19-1 і НЗФ-19-1 напрямку "Науки про Землю".
Заняття розпочала завідуюча музею з короткої екскурсії. На заняттях з таких дисциплін як "Загальна геологія і геодезія" та "Загальна та історична геологія" студенти після опрацьованої теорії ознайомлювались на практиці з мінералами та їх фізичними та морфологічними властивостями; породотворними та рудотворними мінералами і їх класифікацією; гірськими породами ( магматичними, осадовими та метаморфічними) та їх структурою, текстурою та фізико-хімічними особливостями. А на заняттях з дисципліни "Геологія родовищ корисних копалин" студенти після опрацьованої теорії ознайомлювались на практиці з текстурними та структурними особливостями взірців рудної сировини металів, з метою встановлення генезису руд. І наочно розглядали мінерали, які відносяться до тих чи інших генетичних типів родовищ.
Провівши ці заняття, ми ще раз переконались у перевазі використання наочного матеріалу для засвоєння теоретичного курсу.