Де Правда – там Бог, а де Бог – там Перемога!

День захисників і захисниць України набуває дедалі більшої ваги для суспільства саме зараз, у часі повномасштабної війни, коли жорстокий агресор намагається знищити сусідів і фізично, і морально. Адже відзначення цього дня збігається в часі із святкуванням великого християнського свята – Покрова Пресвятої Богородиці. І українці твердо вірять: де Правда – там Бог, а де Бог – там Перемога.55

Тому сьогодні в усіх храмах нашої держави звучать молитви про небесну опіку над Україною, за наших братів і сестер на фронті, за  Перемогу Світла над темрявою. Долучилися до них і курсанти кафедри військової підготовки Інституту нафтогазової інженерії 3Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Вони взяли участь у масштабному обласному меморіальному заході на вшанування захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави, що відбувся в Меморіальному сквері по вул. Мельника, та в ході вулицями Івано-Франківська 4до парафіяльно-гарнізонного храму Різдва Христового ПЦУ по вул. Довженка.

Тут було проведено екуменічний молебень за участю капеланів Православної церкви України та Української греко-католицької церкви за нашу Батьківщину, наше військо та за подолання  ворогів. Заради цієї святої мети наклали життям у боях земляки, котрі тепер спочивають на міському кладовищі в с.Чукалівка. Тож саме сюди, вшанувати їхню світлу пам’ять, прийшли згодом на панахиду учасники екуменічного молебню.

Для курсантів кафедри військової підготовки ІФНТУНГ історія кожного життя, присвяченого Божій справі захисту рідного краю, - особливий приклад мужності та відданості. Як і приклад ідеологічного провідника нації, Степана Бандери, історико-меморіальний музей якого відвідали з нагоди свята. На цих юнаків та дівчат держава покладає великі надії як на майбутніх своїх оборонців. І можна не сумніватися: вони їх виправдають. Адже свій вибір професії зробили вже в період АТО/ООС і розуміли відповідальність такого кроку. Нині Пресвята Богородиця розгортає Покров свого благословення й над ними, аби були гідними пам’яті своїх предків і сучасників, котрі наближали день, коли «… волі в Україні піснь гучна розляже, За Карпати відоб'ється, згомонить степами, України слава стане поміж народами».