Разова спеціалізована вчена рада ДФ 20.052.012

Створена відповідно до наказу МОН України № 398 від 01.04.2021 р. з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Матківського Сергія Васильовича, представленої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 18 – Виробництво та технології за спеціальністю 185 – Нафтогазова інженерія та технології Назва дисертаційної роботи: «Удосконалення технологій розробки родовищ природних газів за водонапірного режиму».

Науковий керівник здобувача: доктор технічних наук, професор Кондрат Олександр Романович, завідувач кафедри видобування нафти і газу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Склад ради:

Голова ради: доктор геологічних наук, професор Федоришин Дмитро Дмитрович, завідувач кафедри нафтогазової геофізики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Рецензенти:

доктор геологічних наук, професор Хомин Володимир Романович, завідувач кафедри загальної, інженерної геології та гідрогеології Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;

кандидат геологічних наук, доцент Трубенко Олександр Миколайович, доцент кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Опоненти:

доктор технічних наук, професор Фик Ілля Михайлович, завідувач кафедри видобування нафти, газу та конденсату Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»;

кандидат геолого-мінералогічних наук, старший науковий співробітник Куровець Ігор Михайлович завідувач відділу проблем нафтової геофізики Інституту геології і геохімії горючих копалин НАН України.

Контакти Голови ради: е-mail: geophys@nung.edu.ua, тел. 050-538-84-15

Дата захисту: 06.05.2021 р. об 14.00.

Захист відбудеться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, ауд. 0514.

Прикріплені файли:

​​​​​​​Анотація