Разова спеціалізована вчена рада ДФ 20.052.009

Створена відповідно до наказу МОН України № 237 від 19.02.2021 р. з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Столяр Оксани Олексіївни, представленої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 – Соціальні та поведінкові науки за спеціальністю 051 – Економіка

Назва дисертаційної роботи: «Удосконалення механізму тарифоутворення газорозподільних підприємств».

Науковий керівник здобувача: Перевозова Ірина Володимирівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри підприємництва та маркетингу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Склад ради:

Голова ради: доктор економічних наук, професор Запухляк Іванна Богданівна, професор кафедри менеджменту і адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Рецензенти:

доктор економічних наук, професор Гораль Ліліана Тарасівна, проректор з науково-педагогічної діяльності Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;

доктор економічних наук, професор Фадєєва Ірина Георгіївна, завідувач кафедри фінансів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Опоненти:

доктор економічних наук, професор, Васильєва Тетяна Анатоліївна, директор навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького Сумського державного університету;

доктор економічних наук, професор, Дергачова Вікторія Вікторівна, завідувач кафедри менеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Контакти Голови ради: е-mail: zapib@ukr.net, тел. 066-653-50-82.

Дата захисту: 14.05.2021 р. об 14.30.

Захист відбудеться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, конференц-зал науково-технічної бібліотеки.

Прикріплені файли:

​​​​​​​Наказ МОН про створення РСВР