Разова спеціалізована вчена рада ДФ 20.052.013

Створена відповідно до наказу МОН України № 494 від 30.04.2021 р. з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Панасюка Руслана Володимировича, представленої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 28 – Публічне управління та адміністрування, спеціальності 281 – Публічне управління та адміністрування Назва дисертаційної роботи: «Публічне управління використанням спільних ресурсів  територіальних громад України».

Науковий керівник здобувача: доктор економічних наук, професор Петренко Віктор Павлович, в. о. завідувача кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Склад ради:

Голова ради: доктор наук з державного управління, доцент Орлів Мар’яна Степанівна, професор кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Рецензенти:

доктор наук з державного управління, доцент Молодцов Олександр Володимирович, професор кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;

кандидат наук з державного управління, доцент Баран Марія Петрівна, доцент кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Опоненти:

доктор наук з державного управління, доцент  Толуб’як Віталій Семенович, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету;

доктор наук з державного управління, доцент Бурик Зоряна Михайлівна , професор кафедри  управління та бізнес-адміністрування Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

Контакти Голови ради: е-mail:morliv@ukr.netтел. 067-503-35-45

Дата захисту: 24.06.2021 р. об 12.00.

Захист відбудеться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Короля Данила, 13, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, ауд. 1221.

Анотація дисертації

Повідомлення про прийняття дисертації до розгляду

Відгук опонента 1

Відгук опонента 2