Разова спеціалізована вчена рада ДФ 20.052.011

Створена відповідно до наказу МОН України № 342 від 19.03.2021 р. з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Прокопенка Дениса Петровича, представленої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 13 – Механічна інженерія за спеціальністю 133 – Прикладна механіка Назва дисертаційної роботи: «Аналіз і синтез механізмів з фрагментами кінематичного ланцюга, які замкнені рухомими ланками».

Науковий керівник здобувача: доктор технічних наук, професор Воробйов Микола Степанович, професор кафедри технічної механіки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Склад ради:

Голова ради: доктор технічних наук, професор Копей Богдан Володимирович, професор кафедри нафтогазових машин та обладнання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Рецензенти:

доктор технічних наук, професор Вольченко Олександр Іванович, професор кафедри технічної механіки  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;

доктор технічних наук, доцент Гриджук Ярослав Степанович, доцент кафедри технічної механіки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Опоненти:

доктор технічних наук, доцент Колосов Дмитро Леонідович, завідувач кафедри будівельної, теоретичної та прикладної механіки Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»,

доктор технічних наук, професор Пасіка В'ячеслав Романович, професор кафедри технічної механіки та динаміки машин Національного університету «Львівська політехніка»

Контакти Голови ради: тел. 050-283-84-22

Дата захисту: 02.06.2020 р. об 11.00.

Захист відбудеться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, ауд. 0410.

Наказ про створення ради

Дисертація