Разова спеціалізована вчена рада ДФ 20.052.016

Додаткова інформація

Спеціалізовані вчені ради з правом разового захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 20.052.016

Створена відповідно до наказу МОН України № 566 від 24.05.2021 р.(Наказ від 24.05.21 № 566 Про утворення спеціалізованих вчених рад для присудження ступеня доктора філософії, внесення змін до деяких наказів Міністерства) із змінами відповідно до наказу МОН України № 903 від 11.08.2021 р. (Наказ від 11.08.21 № 903 Про утворення спеціалізованих вчених рад для присудження ступеня доктора філософії, внесення змін до деяких наказів Міністерства) з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Чуфуса Василя Михайловича, представленої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 13 – Механічна інженерія за спеціальністю 131 – Прикладна механіка Назва дисертаційної роботи: «Інтенсифікація охолодження фрикційних вузлів стрічково-колодкових гальм бурових лебідок для підвищення їх ефективності».

Науковий керівник здобувача: доктор технічних наук, професор Вольченко Олександр Іванович, професор кафедри технічної механіки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Склад ради:

Голова ради:

доктор технічних наук, професор Петрина Дмитро Юрійович, професор кафедри технічної механіки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Рецензенти:

доктор технічних наук, професор Копей Богдан Володимирович, професор  кафедри нафтогазових машин та обладнання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

кандидат технічних наук, доцент Прунько Ігор Богданович, доцент кафедри автомобільного транспорту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Опоненти:

доктор технічних наук, професор Гевко Іван Богданович, професор кафедри автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

доктор технічних наук, професор Горбай Орест Зенонович, завідувач кафедри автомобілебудування Національного університету «Львівська політехніка».

Контакти Голови ради: тел. 050-236-88-19

Дата захисту: 15.09.2021 р. об 11.00.

Захист відбудеться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, ауд. 0410.

Висновок фахового розширеного семінару

Відгук опонента 1