Реєстрацію на ЄВІ для вступників до аспірантури (спеціально організована сесія 12 - 19 серпня)

У 2024 році умовою допуску до вступного іспиту до аспірантури з іноземної мови є успішне складання  єдиного вступного іспиту (ЄВІ).

Детальна інформація щодо складання ЄВІ розміщена на сайті Українського центру якості освіти: https://testportal.gov.ua/yedynyj-vstupnyj-ispyt-dlya-vstupu-do-aspirantury

Реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у єдиному вступному іспиті (ЄВІ), здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти з 7 до 29 травня 2024 року та додатковий період реєстрації 17–21 червня

Спеціально організована сесія ЄВІ 12 - 19 серпня

Вступникам до аспірантури цьогоріч буде надана можливість за бажанням пройти єдиний вступний іспит (ЄВІ) під час третьої (спеціально організованої) сесії. Відповідний наказ затвердило Міністерство освіти і науки України.

Цю сесію буде організовано для вступників, які не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ або зареєструвалися, але не взяли в ній участі. Також повторно можуть скласти цей іспит ті, хто бажає покращити свої результати й скористатися шансом на вступ до аспірантури у 2024 році.

Третю сесію ЄВІ проводять за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.  Вартість цієї послуги буде оголошено до 8 серпня.

Відповідно до Календарного плану організації та проведення у 2024 році спеціальної сесії ЄВІ  з 12 до 19 серпня триватиме реєстрація охочих узяти участь у вступному випробуванні. Як і під час основного чи додаткового періоду реєстрації, вступники мають звернутися до приймальної комісії закладу вищої освіти. Докладніше про процедуру реєстрації ーза посиланням.

Спеціально організовану сесію ЄВІ буде проведено протягом 1214 вересня. Результати за шкалою 100ー200 балів буде розміщено в електронних кабінетах учасників до 24 вересня включно.

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу  реєстрацію на ЄВІ  для вступників до аспірантури здійснює відділ аспірантури та докторантури. Реєстрація можлива за умови особистої присутності вступника або дистанційно (з надсиланням заяви-анкети, підписаної кваліфікованим електронним підписом  та сканованих копій документів, які зазначені в переліку на електронну пошту vstup.aspir@nung.edu.ua)

Для реєстрації необхідно підготувати якісні скан (фото) копії наступних документів:

• заява-анкета для оформлення екзаменаційного листка зі своїм накладеним кваліфікованим електронним підписом (КЕП); (бланк заяви-анкети розміщений за покликанням https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2024/04/Zayava-anketa-YEVIYEFVV_2024.pdf);

• документ, що посвідчує особу;

• документ, що підтверджує інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), або документ, що підтверджує причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;

• документ про здобутий ступінь вищої освіти (диплом бакалавра, спеціаліста або магістра) або довідку щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2024 році (для осіб, персональні дані яких не вносять до Єдиної державної бази з питань освіти);

• фотокартки для документів із зображенням, що відповідає досягнутому віку, розміром до 1 Мб у форматі jpg із співвідношенням сторін 3 × 4 см (600×800 пікселів).

Підготовлені файли заяви-анкети, підписаної кваліфікованим електронним підписом  та сканованих копій документів, які зазначені в переліку, надіслати на електронну пошту vstup.aspir@nung.edu.ua. В темі листа вказати: Прізвище Ім’я По батькові, номер Вашого телефону. Файли не архівувати

ДЛЯ очної РЕЄСТРАЦІЇ НЕОБХІДНО принести з собою НАСТУПНИХ ДОКУМЕНТІВ:

• документ, що посвідчує особу (паспорт);

• документ про здобутий ступінь вищої освіти (диплом бакалавра, спеціаліста або магістра);

• фотокартку для документів із зображенням, що відповідає досягнутому віку розміром 3 см. на 4 см.

Повідомляємо Вам про те, що відділ аспірантури та докторантури проводить реєстрацію на ЄВІ  у такі години:

07 травня

9.00 - 12.00 та 14.00 - 16.00

дистанційно обробляємо запити, що надійдуть на поштову скриньку vstup.aspir@nung.edu.ua

08  28 травня

щодня, з понеділка по п’ятницю в к. 0306, к. 0304;

29 травня

9.00 - 12.00 та 14.00 - 18.00

17 – 21 червня9.00 - 12.00 та 14.00 - 16.00

12 – 19 серпня

9.00 - 12.00 та 14.00 - 16.00

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Відділ аспірантури та докторантури Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу:

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, Головний корпус, кім. 0306, кім. 0304.

Номери телефонів:

(0342) 50-59-74