Зроби перший крок до ІТ- кар’єри з ІФНТУНГ!

Сьогодні, 4 квітня (4.04),  з нагоди Дня веб-майстра на базі кафедри інженерії програмного забезпечення (ІПЗ) Інституту інформаційних технологій (ІІТ) відбувся майстер-клас для учнів 9-11 класів «Майструємо Веб: Ваш перший крок до ІТ-кар’єри». Ця професія доволі нова, але настільки важлива для сучасного світу, що важко переоцінити роботу веб-майстра, яка вносить в нашу реальність особливий відтінок та колорит. Тож попит на неї постійно зростає.

Молодих та амбіційних школярів на майстер-класі привітали директор ІІТ Володимир ПІХ та в.о. завідувача кафедри ІПЗ Вікторія БАНДУРА. «Ми раді вітати учнівську молодь на нашому заході, щиро тішимось з вашої  зацікавленості та активної участі.  Сьогодні ви матимете нагоду  зануритись у дуже цікавий світ веб-розробки, спробувати свої сили, зробити, можливо, перший крок до омріяного ІТ-фаху. Нехай ваші мрії про кар'єру в ІТ здійсняться, а наша «Веб-майстерня» стане лише початком вашого шляху до успіху. ІФНТУНГ широко відчиняє перед вами двері у цю професію», - зазначає у вітальному слові очільниця кафедри ІПЗ.

Відтак під керівництвом досвідчених тьюторів – доц. кафедри ІПЗ Володимира КОРНУТИ та асист. кафедри ІПЗ Тараса ДМИТРИКА, молоді таланти скористалися можливістю започаткувати та поглибити знайомство із основами дизайну зі стеком технологій HTML/CSS/JS, а також реалізувати знання у вигляді практичної розробки. Під час майстер-класу  вони активно працювали над своїм проєктом інтерактивного веб-застосунку. Задля кращої реалізації задуму заходу учасників було розділено на дві групи за початковими навичками.

Для веб-майстрів-початківців час промайнув швидко. Саме так біжить час, коли займаєшся улюбленою справою чи цікавими завданнями. Успішні результати учасників підкріпили отримані сертифікати після завершення майстер-класу. При врученні сертифікатів Володимир ПІХ наголосив на їхній важливості, якщо учасники вступлять до ІФНТУНГ: «Наявність сертифікату з МАЙСТЕР-КЛАСУ дозволить майбутньому студенту ІІТ та, зокрема,  спеціальності 121 – «Інженерія програмного забезпечення», отримати  додаткові бали до загального рейтингу студента. Цей рейтинг впливає на поточну статистику студента та в подальшому надає можливість переводу на державну форму навчання для здобувачів, котрі поступили на контрактну форму навчання по завершенню першого семестру. Студенти, які навчатимуться на державній формі, отримають перевагу у додаткових балах і посядуть перші позиції рейтингу для отримання академічної стипендії».

Організатори заходу пишаються кожним учасником майстер-класу та вірять у їхній потенціал стати справжніми професіоналами в галузі ІТ.

У фото звіті з веб-майстерні ви побачите посмішки, ентузіазм та робочі моменти заходу.