Науковців університету відзначили почесними нагородами

З нагоди Всесвітнього дня інтелектуальної власності Івано-Франківська обласна організація «Товариство винахідників і раціоналізаторів» (Голова - Богдан Середюк) та Івано-Франківська обласна організація «Спілка наукових та інженерних об’єднань» (Президент - Лідія Шляхтич) визначили переможців рейтингового огляду «Галицький кмітливець 2020».

1Переможцями рейтингового огляду в різних номінаціях стали працівники ІФНТУНГ, яких нагородили дипломами лауреатів і нагрудними знаками «Галицький кмітливець 2020»:

- Кращий керівник з науково-технічної творчості: Чудик Ігор Іванович - д.т.н., професор, проректор з наукової роботи;

- Кращий винахідник серед жінок: Полутренко Мирослава Степанівна - д.т.н., професорка, завідувачка кафедри технологій захисту навколишнього середовища;

- Кращий вчений-винахідник: Челядин Любомир Іванович - д.т.н., професор кафедри технологій захисту навколишнього середовища;

- Кращий патентознавець: Гладь Іван Васильович - к.т.н., доцент кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, завідувач лабораторії захисту та комерціалізації інтелектуальної власності.

Також Грамотою президії за активну науково-дослідницьку та винахідницьку діяльність нагороджений доцент кафедри зварювання Бурда Мирослав Йосипович. У його науковому доробку 155 патентів на винаходи та корисні моделі, 41 із яких із залученням студентської молоді.

Відзначимо, що головою осередку товариства винахідників і раціоналізаторів ІФНТУНГ є д.т.н., доцент кафедри комп’ютеризованого машинобудування Роп'як Любомир Ярославович.

32 3 ​​​​​​​ 14 5 86