8. Науковий гурток

Студентський гурток  наукового спрямування «Фінансове ком'юніті» започатковано з метою створення простору для співпраці, взаємодії та партнерства між здобувачами, викладачами, науковцями та практиками з врахуванням принципу студентоцентризму.

Керівник гуртка: к.е.н., доцент кафедри фінансів, обліку та оподаткування Король С. В., e-mail: svitlana.korol@nung.edu.ua

Членом Гуртка може бути здобувач вищої освіти та працівник Університету, який згоден з  Положенням про гурток наукового спрямування, і готовий брати активну участь у роботі Гуртка.
Також членом гуртка може бути здобувач університету, який успішно виконує освітню програму й має бажання поглибити знання та розвинути навички в навально-професійній, освітньо-практичній та науково-дослідній діяльності в галузі знань  071 "Облік та оподаькування"  та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Прийняття до гуртка та відрахування з його складу відбувається за особистою заявою здобувача, яку підписує керівник Гуртка.

Всі охочі можуть якнайшвидше приєднатися до наукового гуртка за посиланням нижче!

Трансфертне ціноутворення в Україні,

Особливості справляння та адміністрування  прямих та непрямих податків в Україні та закордоном,

Порівняльний аналіз підходів до складання фінансової звітності за П(С)БО та МСФЗ,

Особливості нарахування грошового забезпечення та опопдаткування військогослужбовців,