Підтримай проект «Бойові вòрони»!

Підтримай проект «Бойові вòрони» – оформи підписку на щомісячну підтримку!

Збір на дрони та системи захисту РЕБ - 102 бригада сил ТРО.

Про проєкт:

Чому запустився проект «Бойові вòрони: підписка на дрони і РЕБи для 102-гої бригади»?

На фронті у 102-гої бригади є потреба в дронах. А тепер ще більше в РЕБах. Бо РЕБи рятують життя нашим бійцям і бійчиням. 

102-га бригада запустила партнерське виробництво дронів і РЕБів. Це дає можливість постійно їх вдосконалювати, бо маємо зв’язок зі своїми побратимами і посестрами - операторами на лінії бойового зіткнення.

В квітні ми розпочали збір коштів під проект за моделлю підписки. Це дає можливість один раз підписатись, і з картки щомісяця списуються кошти.

Підписатись можна через сайт: https://102.if.ua , на 200, 500 чи 1000 грн на місяць. Незабаром ми розширимо цю можливість.

Про підписку:

Зробили її спільно з благодійним фондом «Повернись живим». Для них це пілотний проект. Якщо у нас все вдасться, зможемо поділитись досвідом з іншими бригадами. Ми тут піонери. Чому «Повернись живим»? Це гарантія того, що всі 100% коштів, які надходять, будуть направлені на закупку необхідних комплектуючих і обладнання для виробництва. «Повернись живим» допоможе й з процесом закупки: вони можуть забезпечити покупку необхідних нам компонентів за найнижчою ціною.

Чому важлива підписка? Це дає можливість планувати виробництво та закупівлю компонентів. Бригада розуміє, скільки і яких пристроїв вона отримає наступного місяця.

Виробництво уже стартувало і ми вже почали відправку дронів і РЕБів у бригаду - в зону бойових дій.