Випускники

 

Шановні випускники, для вдосконалення якості надання освітніх послуг, просимо пройти анкетування:

Форма опитування

 

 

foto1

НАТАЛЯ ГУРСЬКА

Рік випуску - 2017

На даний момент я працюю у краківському офісі японській компанії Hitachi Energy, яка є частиною міжнародної корпорації Hitachi Group. Думаю саму фірму Hitachi багато хто знає завдяки різній електроніці. Я ж працюю у сфері енергетики. На даний момент я Senior Product Engineer. Займаюсь я в більшості базами даних Oracle та Postgres. Також я тім лід своєї команди)

Під час навчання в університеті я мала можливість взяти участь у програмі подвійних дипломів та отримати диплом магістра теж у Краківській гірничо-металургійній академії. Це дозволило мені ще у 2016 році, перед закінченням ІФНТУНГ, отримати диплом і почати працювати. Свою першу роботу я отримала ше навчаючись в університеті. У 2016 році я почала працювати у шведській компанії ABB. Початково я отримала цю роботу завдяки своєму диплому, оскільки компанія шукала спеціалістів до розробки та обслуговування DMS (Distribution Management System), які використовують теж географічні інформаційні системи.

Під час роботи у мене було багато можливостей розвитку, що дозволило мені вивчити краще теж бази даних. Основи баз даних вивчались і під час навчання в університеті, хоча СУБД, які використовуюсь у теперішніх аплікаціях були для мене нові. На даний момент, робота з програмуванням та проектуванням баз даних - це моя основна робота. Сучасні корпорації підтримують та стимулюють своїх працівників до розвитку. Таким чином кожного року я маю можливість проходити нові курси, які б допомогли розвиватись як у професійній сфері, так і просто слідкувати за розвитком інноваційних технологій. На даний момент ІТ сфера розвивається дуже швидко.

Які професійні важливі якості здобули під час навчання на ОП "Геоінформаційні системи і технології"?

Перш за все, це здатність швидко вчитись. Вважаю, що працюючи в ІТ, потрібно постійно вчитись та слідкувати за новинками. Оскільки зараз моя робота не зв'язана з ГІС, не усі знання з університету мені знадобились. Але аналітичне мислення, гарна пам'ять, вміння швидко знаходити розв'язання - це те, що завжди необхідно, працюючи в ІТ.  Також я вдячна за змогу навчатись у Краківській академії. Це був дуже цікавий досвід, завдяки якому я отримала навички комунікації у міжнародному середовищі та використання іноземних мов у роботі та щоденному житті.

Що найбільше вам запам'яталося за час навчання в університеті?

Безсумнівно - це викладачі. Вважаю, що на час мого навчання наша кафедра була однією з наймолодших та найпрогресивніших в університеті.  Викладачі намагались підготувати для нас завжди найкращий та найновіший матеріал. А деякі тренували у нас силу волі та почуття гумору :)

Ще одним із хороших моментів було стажування в університеті Німеччини, яке я отримала після 3 курсу. Ну і звичайно - це друзі. Студентські часи просто незабутні. Мені завжди вдавалось поєднувати і веселощі студентського життя, і навчання, і особисте життя.

Що хочете побажати/порадити студентам та викладачам?

Хотіла б побажати студентам насолоджуватись кожним днем свого ще безтурботного статусу студента. Жити максимально наповнено під час студентських років, максимально цікаво, використовувати кожну можливість. Не хочу, щоб це звучало як заохочення не вчитись, але оцінки - це не найважливіше. Найважливіше - це ваш комфорт і знайти справу, яка вам подобається. Можливо це станеться під час навчання, а можливо набагато пізніше після закінчення. Бажаю знайти себе і не боятись пробувати нове. А викладачам бажаю професійного розвитку та достойної оплати праці. Нехай кожен матиме змогу реалізувати себе та свої проекти, не переживаючи за матеріальне. А ще хотіла б вірити, що кожен студент буде поважати своїх викладачів та дякувати за витрачені сили та знання. А кожен викладач зможе на рівні спілкуватись зі студентом, як теперішній спеціаліст з майбутнім спеціалістом. Хотілось би, щоб зникла велика ієрархія між професорами та студентами, як це наприклад є у Європі.

 

foto3

ОКСАНА ПОНА

Рік випуску – 2017

 

Де Ви працюєте? Яку посаду займаєте?

Нещодавно я почала працювати у, відомій в нашій сфері, компанії «Кайлас АЕРО/ГІС технології» (м.Київ). Компанія надає широкий спектр послуг на базі аерознімальних та топографо-геодезичних робіт, я ж курую окремий напрямок з впровадження геоінформаційних систем на їх основі – webGIS, що базується на ArcGIS Server. Наша головна мета - дати користувачу не просто гарну візуалізацію, а справді робочу ГІС, як інструмент ефективного управління.

Який досвід роботи маєте?

До цього в мене вже був досвід роботи в сфері ГІС та ДЗЗ. Моєю першою роботою була посада фахівця з дистанційного зондування Землі та аерокосмічного моніторингу у не менш відомій компанії TVIS (м. Київ). За всі 3 роки плідної праці довелось працювати з найрізноманітнішими даними та завданнями. Оскільки компанія є офіційним дистриб’ютором багатьох світових операторів космічних апаратів – то все таки основною задачею була безпосередня робота з космознімками. Попри це, компанія займалась різноплановими проєктами : створення ортофотопланів на основі зйомки з БПЛА, обробка даних LIDAR, оновлення цифрових топографічних карт масштабу 1:50 000 на територію України та інші. Можу  зазначити, що знання, які я здобула під час навчання в Краківській гірничо-металургійній академії та вільне володіння мовою допомогли мені очолити великий польський проєкт з цифровізації даних геодезичної зйомки, де брало участь більше 50 картографів протягом 1,5 року.  Дружні відносини з партнерами, які залишились після успішних виконаних завдань і досі дають мені можливість долучатись до польських проєктів (тієї ж обробки даних LIDAR чи актуалізації баз BDOT/GESUT/EGIB) . Також цікавим досвідом стала робота на посаді Project manager ІТ-команди з осередком в Харкові, так вже історично склалось, що команда носила назву - WEB GIS. Команда займалась створенням веб-сторінок та додатків на основі даних та карт. Я ж тримала постійний контакт з замовниками (географія була дуже широкою від Каліфорнії (США) до Сіднею (Австралія)) та контролювала процес, щоб робота виконувалась вчасно та якісно.

Які професійні важливі якості здобули під час навчання на ОП "Геоінформаційні системи і технології"?

Я сьогодні працюю в сфері ГІС і ті завдання, які стоять перед мною під час роботи, вимагають постійного розширення і вдосконалення знань, освоєння нових тем і подолання викликів, продиктованих розвитком технологій і науки. Багато практичних речей, з якими доводиться працювати, ми не вивчали, проте, база знань, яку я отримала протягом навчання, дозволяють мені швидко пристосовуватись до того чи іншого роду завдань. За весь час, що я працюю, доводиться займатись багатьма проєктами одночасно, тому вміння їх розділяти і приділяти кожному достатню увагу – це найголовніше. Звісно, організованість, вміння планувати роботу та ефективно комунікувати і управляти командою теж прийшло з університету через активне студентське життя.

Що найбільше вам запам'яталося за час навчання в університеті?

Як би це не звучало банально – але все! Від викладачів до пар, від студентів до активної роботи в СР ІЕІ (на той час). Я пам’ятаю все від подачі документів до отримання диплому. Ці 5,5 років в університеті були сповнені різними емоціями, які будуть зі мною завжди. Коли я вперше влаштувалась на роботу в сфері ГІС/ДЗЗ, одразу згадала нашу практику після 3 курсу в ЦПОСІ та КНП (Хмельницька обл.), я тоді  і подумати не могла б, що буду працювати в такій сфері.

Що хочете побажати/порадити студентам та викладачам?

Студентам я б побажала не втрачати жодної хвилини студентського життя! Це той час, який запам’ятається назавжди. Треба знайти свій баланс, свій ритм і мотивацію, щоб навчання приносило не тільки користь, а й задоволення. Університет – це місце, де формується особистість, тому все залежить від кожного з вас.  Викладачам хочу побажати, напевне, найперше – це терпіння) студенти дуже різні і до кожного треба знайти підхід. І хоч якби складно це не було, вам це завжди вдавалось. Ми з вами працюємо в досить молодій сфері, де ще так багато можливостей, тому бажаю вам натхнення і успіху у власних досягненнях  та навчанні нових спеціалістів.

 

foto2

ВОЛОДИМИР САЛИГА

Рік випуску - 2021

 

Де Ви працюєте? Яку посаду займаєте?

Працюю в аутсорсинговій компанії JetSoftPro на позиції Java Developer. Клієнт - Лондонський стартап в сфері фінтех. Займаюся розробкою серверної частини платіжної системи, мобільного додатку, платіжних терміналів, адміністративної консолі та порталу для бізнесу та клієнтів системи.

Який досвід роботи маєте?

Java розробником працюю більше 7 місяців

Які професійні важливі якості здобули під час навчання на ОП "Геоінформаційні системи і технології"?

Базові навички роботи з базами даних, які в майбутньому дуже допомогли оскільки з базами даних працюю щоденно, також базові знання інформаційних технологій які і стали стимулом спробувати себе в програмуванні

Що найбільше вам запам'яталося за час навчання в університеті?

Найбільше запам'яталися викладачі, своїм підходом до подачі матеріалу, зацікавленістю успіхів студентів та постійним бажанням привнести в навчальну програму новий та цікавий матеріал. Окрема подяка Чепурному Ігорю Валерійовичу та Давибіді Лідії Іванівні, до яких завжди було цікаво приходити на пари, хто переймався за мої успіхи та до кого завжди можна було звернутися за порадою та які відіграли не малу роль в моєму подальшому виборі професії.

Що хочете побажати/порадити студентам та викладачам?

ІТшка рулить :)

 

foto4

ЮЛІЯ РОМАНІВ

Рік випуску – 2021

 

Де Ви працюєте? Яку посаду займаєте?

Вже більше двох років я працюю у одній з найбільших сервісних ІТ-компаній України – Intellias. Між іншим, У 2020 році Forbes Ukraine визнали Intellias найкращим ІТ-роботодавцем України, а згідно з опитуванням DOU, компанія — найкращий роботодавець серед найбільших українських сервісних ІТ-компаній В Intellias, ще під час навчання в університеті, мене порадив один з улюблених викладачів нашої кафедри. Тому сміливо можна сказати, що мій кар’єрний шлях розпочався саме завдяки навчанню на магістратурі. І я цьому дуже вдячна.
Роботу в Intellias я розпочала з посади, що безпосередньо стосується моєї спеціальності. Перший проект, перша команда та перші досягнення прийшли до мене у ролі
GIS Analyst. Саме вона дала мені можливість та поштовх рухатись у ІТ напрямку.
З часом я змінювала проекти, та врешті й посаду. На сьогодні я
QA/Data Processing Lead та займаюсь обробкою даних для штучного інтелекту.

Який досвід роботи маєте?

Насправді, перший мій досвід роботи був офіціантом у одній з найпопулярніших мереж Івано-Франківська. Я пишаюсь тим, що здобула такий досвід і аж ніяк не применшую роль цієї професії. Та, як відомо, таке в CV не пишуть, тому досвід в роботі я зазвичай починаю саме з роботи як GIS Analyst. Мій перший великий проект на міжнародному ринку. Разом з командою ми наповнювали базу даних ГІС та створювали GPS-мережу, яка слугувала основою для створення карт та додатків для водіїв автомобілів.
Пізніше у мене з’явився досвід роботи з клієнтами зі Сполучених Штатів, Індії та Німеччини. Що неабияк прокачує рівень володіння англійською мовою та навички комунікації.

Які професійні важливі якості здобули під час навчання на ОП "Геоінформаційні системи і технології"?

Ні для кого не секрет, що використати всі знання, які тобі надав університет – просто неможливо. Хіба йти працювати викладачем. Але багато з тих навичок, точно знадобились мені у житті.  Зокрема, вміння комунікувати з людьми та аналізувати інформацію. За час навчання, я щодня вчилася спілкуватись, як з викладачами, так і з одногрупниками, що врешті допомогло сформувати правильне коло знайомих. Звичайно, велика кількість теорії, яку ми вивчали з року в рік, теж стала у нагоді. Але навіть сто прочитаних книг не допоможуть стати професіоналом, якщо поглинута інформація не буде проаналізована. А аналіз – це саме те, що я опанувала під час навчання.

Що найбільше вам запам'яталося за час навчання в університеті?

Безліч можливостей та мінімальна кількість обов’язків. Все, що від мене вимагалось, це приділити хоча б дрібку часу для навчання, а решта доби – відкрита для цікавого студентського життя. І я дуже рада, що змогла насолодитись цим часом.
Можна бути хорошим студентом і не сидіти за книгами 24/7. Головне знати як раціонально використовувати власні ресурси. Але, раптом щось не виходить, то університет – це не лише місце, де тобі нададуть знання, а ще й з радістю допоможуть вирішити будь-які проблеми.

Що хочете побажати/порадити студентам та викладачам?

Вчіться, поки є така можливість, поки є люди, які від щирого серця хочуть поділитися з вами власним досвідом. Не все, що дається безкоштовно – неважливе. А ще, вдосконалюйте англійську щодня. Як не крути, але зараз це вже базова вимога для хорошої роботи. Я не знаю, що порадити викладачам, але точно знаю, що хочу подякувати Вам за неймовірну віддачу та небайдужість до роботи і нас – студентів)

 

 

Прізвище, ім’я випускника

Рік випуску

Місце роботи, посада

Федик Ярослав

2021

Аспірантура денної форми, Екологія

Висоцький Олег

2021

Компанія Ulab, гіс-оператор

Салига Володимир

2021

Компанія Bookmap, Middle Java Development

Карпінський Богдан

2020

Аспірантура денної форми, Екологія

Транжиліна Юлія

2020

ФОП

Романів Юлія

2020

ТзОВ Інтелліас Консалтинг, інженер в освітньому департаменті

Слижук Денис

2020

ФОП

Василишин Артур

2019

Хмельницький РТЦК, відділення ВО та бронювання солдатів, сержантів запасу та СП, старший офіцер. До цього, ТОВ Агрохолдинг 2012, картограф

Моткалюк Андрій

2019

“IT company Beetroot”, Content Analyst

Подголов Валентин

2019

ТзОВ Інтелліас Консалтинг, інженер-програміст

Семирозум Вадим

2019

Візіком, оцифровка космознімків територій

Язловецька Наталія

2019

MS Marketing Service, LLC, Project Manager

Білінський Володимир

2018

Архітектурно-планувальне бюро ІФ, геодезист

Грущенко Денис

2018

БК  Благо, геодезист

Кондрат Михайло

2018

ФОП 

Рущак Володимир

2018

Truexecutives, Lead Talent Sourcer. Аспірантура денної форми, Екологія

Цінявська Марія

2018

ТОВ Акріс-Захід, відділ землевпорядкування, фахівець із супроводу договорів

Пона Оксана

2017

ТОВ Кайлас АЕРО/ГІС технології, м. Київ, директор

Гурська Наталя 2017

Hitachi Energy, м. Краків (Польща), Senior Product Engineer

Федів Юлія

2017

ТзОВ Інтелліас Консалтинг, CRM Engineer

Худик Вікторія

2014

Департамент Архітектури та містобудування м. Івано-Франківськ, заступник директора