Заочна та дистанційна форма навчання

Додаткова інформація

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ «БАКАЛАВР»

ІІ КУРС

Спеціальність 274 «Автомобільний транспорт»

Освітньо-професійна програма «Автомобільний транспорт»

АТз-19-1

  1. Болбочан Назар Володимирович
  2. Вірста Михайло Сергійович
  3. Гогільчин Василь Михайлович
  4. Дідух Василь Євгенович
  5. Луканюк Олександр Вікторович
  6. Лютак Сергій Русланович
  7. Піцик Микола Богданович
  8. Рухляк Віталій Іванович

185 Нафтогазова інженерія та технології

Обладнання нафтових і газових промислів

НІОз-19-1

  1.  Максимів Віталій Юрійович
  2. Луцик Євген Васильович
  3. Царевич Максим Андрійович

 

Спеціальність 132 «Матеріалознавство»

Освітньо-професійна програма «Прикладне матеріалознавство та комп'ютерна інженерія матеріалів»

МКІз-19-1

  1. Тинкалюк Борис Лукянович                            

 

Спеціальність 131 «Прикладна механіка»

Освітньо-професійна програма «Прикладна механіка»

Спеціалізація «Комп'ютеризовані та роботизовані технології машинобудування»

ПМз-19-1

  1. Регнер Назарій Ярославович
  2. Чернявський Володимир Анатолійович 

ІІІ КУРС

Спеціальність 185 «Нафтогазова інженерія та технології»

Освітньо-професійна програма «Обладнання нафтових і газових промислів»

НІОз-18-1

  1. Дан Василь Васильович (0686532273)
  2. Озгович Віктор Ярославович

 

Спеціальність 131 «Прикладна механіка»

Освітньо-професійна програма «Прикладна механіка»

Спеціалізація «Комп'ютеризовані та роботизовані технології машинобудування»

ПМз-18-1

  1. Ганцюк Володимир Васильович
  2. Попадюк Іван Іванович                  
  3. Сачко Сергій Олександрович     0959322161

 

Спеціальність 274 «Автомобільний транспорт»

Освітньо-професійна програма «Автомобільний транспорт»

АТз-18-1

  1. Бойків Роман Ігорович               0509784317
  2. Торко Андрій Іванович
  3. Черепаха Олег Олегович

 

     

ІV КУРС

Спеціальність 274 «Автомобільний транспорт»

Освітньо-професійна програма «Автомобільний транспорт»

АТз-17-1

       1. Деак Михайло Іванович (0973396821)

       2. Довганич Іван Ігорович

       3. Нікітін Віталій Петрович

       4. Рудик Василь Ігорович

       5. Штих Михайло Мирославович

      

Спеціальність 185 «Нафтогазова інженерія та технології»

Освітньо-професійна програма «Обладнання нафтових і газових промислів»

НІз-17-3

1. Андрух Ярослав Владиславович  (0957397764)

2. Бойко Роман Івановича

3. Мізін Микита Данилович

 

Спеціальність 131 «Прикладна механіка»

Освітньо-професійна програма «Прикладна механіка»

Спеціалізація «Зварювання та споріднені технології»

ПМз-17-1

       1. Красняк Володимир Михайлович  (0966338837)

 

І РІК НАВЧАННЯ (Ш КУРС)

Спеціальність 274 «Автомобільний транспорт»

Освітньо-професійна програма «Автомобільний транспорт»

АТз-20-1К

  1. Басюк Любомир Віталійович
  2. Бойко Назарій Іванович
  3. Войтенко Едуард Валерійович                       
  4. Воробець Ростислав Романович
  5. Дерев’янко Назарій Богданович
  6. Ільчук Андрій Григорович
  7. Коваль Олег Іванович
  8. Козак Василь Васильович
  9. Козій Віта Ігорівна
  10. Корбеляк Олег Вікторович                    
  11. Кропивницький Андрій Іванович
  12. Лукан Рослислав Олегович
  13. Сенів Анатолій Миколайович
  14. Фецяк Павло Миколайович 
  15. Шемрук Олексій Сергійович

 

Спеціальність 185 «Нафтогазова інженерія та технології»

Освітньо-професійна програма «Обладнання нафтових і газових промислів»

НІОзд-20-1К

  1. Гузій Юрій Володимирович
  2. Міщанин Максим Вікторович
  3. Довгалюк Орест Михайлович – Бюджет
  4. Дудич Роман Володимирович
  5. Київ Степан Романович
  6. Стадник Руслан Романович
  7. Ткачів Степан Степанович
  8. Флюнт Роман Андрійович
  9. Шквирко Олег Андрійович
  10. Шумей Євген Романович

 

Спеціальність 131 «Прикладна механіка»

Освітньо-професійна програма «Прикладна механіка»

ПМз-20-1К

  1. Білан Руслан Васильович – Бюджет
  2. Кобилянський Андрій Володимирович
  3. Коваленко Руслан Єгорович
  4. Конопада Святослав Миколайович (зв)
  5. Луцан Сергій Ігорович
  6. Матрофайло Михайло Ярославович
  7. Паламарчук Олександр Сергійович -Бюджет
  8. Підлуський Владислав Володимирович (зв)
  9. Прокопів Ярослав Богданович
  10. Слободян Богдан Богданович (зв)
  11. Фещак Андрій Іванович (зв)
  12. Хомич Михайло Віталійович -Бюджет
  13. Хромей Ігор Ігорович (зв)

ІІ РІК НАВЧАННЯ (IV КУРС)

Спеціальність 274 «Автомобільний транспорт»

Освітньо-професійна програма «Автомобільний транспорт»

АТз-19-1К

  1. Бенюк Іван Васильович (0683368811)
  2. Білик Іван Михайлович
  3. Бойко Юрій Петрович
  4. Василівський Василь Васильович
  5. Віталіш Андрій Володимирович
  6.   Гедз Іван Миронович   
  7. Грабівчук Володимир Васильович
  8. Грицкевич Владислав Геннадійович
  9. Гродзіцький Андрій Тарасович
  10. Зеленчук Михайло Іванович
  11. Кузьмич Михайло Якович
  12. Марусяк Микола Миколайович
  13. Павлюк Олег Васильович
  14. Перцович Василь Миколайович
  15. Романюк Василь Дмитрович
  16. Семкович Юрій Васильович
  17. Стельмащук Юрій Васильович
  18. Сушинський Віктор Олександрович
  19.  Федишин Ярослав Любомирович
  20. Янко Роман Васильович

185 Нафтогазова інженерія та технології

Обладнання нафтових і газових промислів

НІОз-19-1К

  1. Безрукий Степан Ярославович
  2. Білинський-Тарасович Анатолій Володимирович
  3. Войціховський Ярослав Михайлович
  4. Губський Дмитро Миколайович
  5. Дворецький Дмитро Олександрович
  6. Довгополий Ігор Володимирович
  7. Дроздюк Іван Васильович
  8. Іваник Дмитро Сергійович
  9. Зінченко Дмитро Олександрович
  10. Ключук Олег Володимирович
  11. Климов Євгеній Владислав
  12. Костів Володимир Миколайович
  13. Лазоренко Владислав Анатолійович
  14. Мельник Андрій Тарасович
  15. Мусієнко Сергій Сергійович
  16. Панасенко Максим Миколайович
  17. Сорохтей Ярослав Іванович
  18. Сухаренко Олег Олександрович
  19. Тарасюк Віталій Володимирович
  20. Часник Сергій Павлович
  21. Чмелик Юрій Іванович
  22. Яременко Неоніла Ігорівна (0980028804)

НІОзд-19-1К

  1. Бойко Назар Михайлович
  2. Бондаренко Сергій Юрійович
  3. Волощак Василь Володимирович
  4. Воробець Богдан Петрович
  5. Делінкевич Андрій Володимирович
  6. Катрич Іван Васильович
  7. Кіт Ігор Орестович
  8. Кіхтан Дмитро Володимирович
  9. Курилишин Андрій Андрійович
  10. Кучабський Володимир Юрійович
  11. Лернатович Ігор Ігорович
  12. Лесів Віталій Ярославович
  13. Лопушанський Назарій Володимирович
  14. Мисак Микола Богданович
  15. Мисак Тарас Андрійович
  16. Мисечко Андрій Ігорович
  17. Ноджак Василь Ігорович
  18. Павлюх Віталій Ігорович
  19. Павлюх Володимир Ігорович
  20. Пасемко Василь Юрійович
  21. Петегирич Олександр Дмитрович
  22. Процик Андрій Михайлович
  23. Сіданич Михайло Миколайович
  24. Ульмер Володимир Іванович

Спеціальність 131 Прикладна механіка

Освітньо-професійна програма «Прикладна механіка»

ПМз-19-1К

Спеціалізація «Технології та устаткування зварювання»

  1. Берладин Дем`ян Ігорович
  2. Габчак Максим Вікторович
  3. Ломпас Василь Васильович
  4. Прокопів Богдан Русланович
  5. Струкова Людмила Геннадіївна  (0667141182)

                                                          

Спеціалізація «Комп'ютеризовані та роботизовані

технології машинобудування»

  1. Бохінський Андрій Тарасович
  2. Джигола Богдан Ігорович
  3. Когут Ярослав Андрійович  (0992838397)
  4. Лауфер Антон Михайлович
  5. Литвин Віталій Михайлович
  6. Лужний Ростислав Русланович
  7. Павлюк Тарас Вікторович
  8. Свирида Сергій Володимирович
  9. Тимішак Олександр Іванович
  10. Чижик Олександр Миколайович
  11. Чемаренко Володимир Віталійович
  12. Чупрей Андрій Михайлович

Освітній рівень магістр

І РІК НАВЧАННЯ

Спеціальність 185 «Нафтогазова інженерія та технології»

Освітньо-професійна програма «Обладнання нафтових і газових промислів»

НІОмз-20-1

  1. Білашенко Андрій Сергійович
  2. Грищук Владислав Сергійович
  3. Деулін Едуард Олександрович
  4. Нестеренко Дмитро Геннадійович
  5. Нужний Євгеній Олександрович
  6. Отич Людмила Олександрівна
  7. Пузир Денис Олександрович (0672115183)
  8. Савченко Руслан Сергійович
  9. Смакула Ростислав Вікторович
  10. Товчигречка Андрій Анатолійович
  11. Федорів Володимир Анатолійович

 

ІІ РІК НАВЧАННЯ

Спеціальність 274 «Автомобільний транспорт»

Освітньо-професійна програма «Автомобільний транспорт»

АТмз-19-1

1.     Дорофей Назарій Ігорович

2     Жупник Андрій Дмитрович

3     Морикін Роман Михайлович

4     Ціцюра Назар Вікторович

 

Спеціальність 185 «Нафтогазова інженерія та технології»

Освітньо-професійна програма «Обладнання нафтових і газових промислів»

НІОмз-19-1

  1. Бойко Костянтин Васильович
  2. Зварич Іван Олегович
  3. Зіньковський  Володимир Володимирович
  4. Королік Микола Анатолійович
  5. Лещенко Максим Андрійович
  6. Лоза Руслан Павлович - 0964707796
  7. Мяло Ігор Борисович
  8. Откаленко Назар Іванович
  9. Пшикало Роман Миколайович
  10. Рибалко Максим Олександрович   
  11. Титиш Володимир Володимирович
  12. Федина Роман Богданович
  13. Хомишак Роман Юрійович   
  14. Ямбір Тарас Михайлович

 

Спеціальність 131 Прикладна механіка

Освітньо-професійна програма «Комп'ютеризовані та роботизовані технології машинобудування»

ПМКмз-19-1

 

  1. Галелюка Андрій Вікторович
  2. Гнатів Роман Іванович
  3. Гук Сергій Михайлович
  4. Куцела Руслан Володимирович
  5. Онуфришин Іван Романович
  6. Слюзар Микола Зіновійович

 

Освітньо-професійна програма «Зварювання та споріднені технології»

ПМЗмз-19-1

  1. Матейко Василь Вікторович
  2. Плаксій Любомир Ігорович