Колектив ІФНТУНГ підбив підсумки роботи за 2022 рік

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу у змішаному форматі відбулась щорічна підсумкова конференція трудового колективу за участі голови Наглядової ради університету та посла України в Канаді Юлії Ковалів.

Розпочинаючи Конференцію, перший проректор ІФНТУНГ Олег Мандрик підкреслив професійність та мужність всіх працівників університету, які гідно протистоять викликам, спричиненим російською агресією на Україну. Він закликав подякувати за героїзм та відвагу Збройним силам України, у лавах яких воюють та наближають нашу перемогу науковці й викладачі, працівники та студенти ІФНТУНГ.

2 У вступному слові голова Наглядової ради Юлія Ковалів, звертаючись до делегатів від трудового колективу, зазначила: «Цей рік  був складним для всього українського народу – особливо для наших Збройних сил, але й для підприємців, і для нафтогазової  промисловості, освітян тощо. Попри всі виклики воєнного часу, бомбардування росією об’єктів енергетичної інфраструктури, блекаути наші підприємства, заклади освіти не припинили роботу, а ІФНТУНГ навіть набрав рекордну кількість абітурієнтів на перший курс. Це, поза сумнівом, свідчення високої якості надання університетом  освітніх послуг. Університет знаходиться теж на передовій, на якій йде боротьба за наше майбутнє, нашу освічену молодь, яка завтра буде відбудовувати країну. Це велика відповідальність, щоб молоде покоління навіть у такий складний час війни отримувало якісну освіту, науковий та професійний досвід». Голова Наглядової ради висловила також подяку адміністрації університету, науковцям, викладачам, усьому колективу за злагоджену роботу в умовах воєнного стану.

Відтак конференція розпочала свою роботу згідно з порядком денним. Було заслухано звіт в. о ректора університету, професора Євстахія Крижанівського про1 виконання контракту з Міністерством освіти і науки України за 2022 рік, а також  звіт ректора та  голови профспілкового комітету ІФНТУНГ про виконання Колективного договору в 2022 році, з яким доповідав заступник голови профспілкового комітету, доцент кафедри підприємництва і маркетингу Сергій Побігун.

Були внесені також зміни до Статуту ІФНТУНГ відповідно до проекту нової редакції Статуту.

Обидва звіти й Колективний договір було ухвалено, й у наступний рік працівники ІФНТУНГ вирушили з новими планами на майбутнє та твердою вірою у перемогу.

Опісля відбулось засідання вченої ради університету, на якій було затверджено Антикорупційну програму ІФНТУНГ на 2023-2024 рр., розглянуто конкурсні справи, затверджено назву нової ОПП (бакалаврського) рівня «Рекреаційно-туристичне ресурсокористування (спец. 106 – географія). Рекомендовано також висунути кандидатуру завідувача кафедри загальної та прикладної фізики,  проф. Мар’яна Галущака на призначення стипендії КМУ за видатні заслуги у сфері вищої освіти.