Коли враження перевершили очікування

Студенти та викладачі Івано-Франківського національного технічного університету організували спільний перегляд фільму Антона Птушкіна «Антарктида».  Вражень – море!  Глядачі кажуть: «Тепер зрозуміло, чому цей фільм став таким популярним». А й справді, чому?

Величні краєвиди крижаного континенту й реальні епізоди життя полярників не залишили байдужими нікого. Глядачі мали змогу побачити і кумедних пінгвінів, і милих китів, і суворі умови роботи українських полярників.

Не менш важливим було дізнатися про напрямки наукової та дослідницької роботи на станції, побачити реальні зміни, пов'язані з проблемою глобального потепління, довідатись про внесок українських  спеціалістів у розвиток світової спільноти.

Стрічка  захоплює, адже створена під час війни і водночас демонструє величезний потенціал нашої держави. Всі, хто вчора побував у кінотеатрі (а це  кінолюбителі з Інституту інженерної механіки та робототехніки, факультету інформаційних технологій, Інституту економіки і менеджменту) , щиро рекомендують фільм до перегляду і студентам, і викладачам. Тож не баріться, вирушайте групами, компаніями –  дозвілля буде яскравим!

 

  • 1
  • 11
  • 2
  • 22
  • 3
  • 5
  • 222