СПІЛКА ІНЖЕНЕРІВ-НАФТОВИКІВ (SPE)

Президент – Нагірний Тарас Романович 

Віце-президент – Нащочич Дмитро Петрович 

Електронна пошта:  spe-student@nung.edu.ua

Соціальні мережі: 

Фейсбук: https://www.facebook.com/IFSPE

Інстаграм: https://www.instagram.com/spe_if_/

 

 

 
Phone number (s):
Address:

вул. Карпатська, 15, Івано-Франківськ, Україна 76019

 

 

1

Про нас: 

Наша Місія - збирати, поширювати та обмінюватися технічними знаннями в області нафтогазової енергетики, а також надання можливостей професіоналам для підвищення їх технічної та професійної компетентності.


Спілка інженерів нафтовиків (Society of Petroleum Engineers, SPE) - це визнана та впливова міжнародна організація, яка об'єднує професіоналів у сфері нафтогазової промисловості з усього світу. Заснована в 1957 році, SPE здобула славу як авторитетний джерело знань, ресурсів і форум для обміну інформацією та досвідом у галузі енергетики.

Члени спілки - це висококваліфіковані фахівці, інженери, вчені, менеджери та студенти, які об'єднують свої зусилля для вирішення найскладніших завдань, пов'язаних із збільшенням енергетичних ресурсів.

Спілка інженерів нафтовиків виступає платформою для обміну ідеями, передовими технологіями та кращими практиками у галузі нафтогазової промисловості. Через організацію конференцій, семінарів, виставок та інших заходів, SPE стимулює діалог та співпрацю між фахівцями, щоб сприяти інноваціям та покращенню технічного рівня в галузі енергетики.

1

News