Захист 2024 Магістрів ОПП Фінансовий менежмент в сфері бізнесу

19 - 31 січня 2024 року на кафедрі фінансів, обліку та оподаткування відбулися захисти  27 кваліфікаційних робіт здобувачів освіти освітнього рівня Магістр заочної та денної форм навчання спеціальності 072 ОПП «Фінансовий менеджмент в сфері бізнесу»

Під час захистів члени екзаменаційної комісії в.о.завкафедри ФОП  Лілія Маринчак,  проф. Ліліана Гораль, проф. Ірина Фадєєва, доц Наталя Крихівська відзначили глибокий рівень аналізу та досліджень вибраних тем, а також оригінальність та новаторський підхід до вирішення проблем та завдань у обраному науковому напрямку, практичну значущість досліджень та їхній потенційний вплив на реальну галузь.

Теми робіт стосувались актуальних напрямів дослідження проблем  впровадження цифровізації фінансової сфери, фінансової стійкості та ефективної діяльності в умовах перманентної кризи підприємств та фінансових установ. Проблеми та перспективи розвитку банківської системи,  страхування, корпоративних фінансів, оподаткування, що стали предметом обговорень під час захисту магістерських робіт  залишаються ключовими для подальших досліджень!

Головував на засіданнях ЕК Роман Вульчин, керівник ІФ дирекції АБ «Укргазбанк»(спеціальність 072):  дякуємо за толерантне ставлення, фаховість експертних зауважень, підтримку магістрів та фахову модерацію засідань ЕК.

Радіємо, що незважаючи на воєнний стан та різноманітні виклики наші студенти успішно захистили свої  магістерські кваліфікаційні роботи та підтвердили високий рівень здобутих знань і професійних навичок.

Вітаємо з успішним захистом та бажаємо нашим магістрам ФН самореалізації  за фахом та професійного успіху, легко здійснити всі свої кар'єрні мрії під мирним українським небом!

Вірте в себе і в Україну!

• Захист ФН 2024 (1
  • Захист ФН 2024 (2