В ІФНТУНГ дискутували про інтернет-бізнес та криптовалюти

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу в межах спільного Наукового простору студентських гуртків кафедри підприємництва та маркетингу (ПіМ) та кафедри прикладної економіки (ПЕК) Інституту економіки та менеджменту спільно з ГО «Науково-дослідний та консультаційно-практичний центр бізнесу, маркетингу та права» проведено лекції-диспути на цікаві та актуальні теми сьогодення: «Інтернет-бізнес: сьогодення та перспективи розвитку» та «Криптовалюта та інвестиційні фонди: що треба знати». Щоденно у заходах брали участь понад 100 осіб з числа здобувачів освіти різних рівнів, викладачів ІФНТУНГ та ЗВО України, університету Лакхнау (Індія).

Координатором заходу виступила завідувачка кафедри підприємництва та маркетингу, судовий експерт-економіст, голова Івано-Франківського регіонального2 представництва індустріального гендерного комітету з реклами Ірина Перевозова, а модераторами диспуту стали професор кафедри ПіМ Світлана Мінакова, доценти кафедри ПіМ Сергій Побігун, Христина Обельницька, Ірина Турчак.

Разом зі спікерами – успішними підприємцями, фахівцями у сфері інтернет-бізнесу та інвестицій у невимушеній атмосфері були обговорені особливості, перспективи, підводні камені та фішки сучасного підприємництва у світі ІТ, соцмереж та 4криптовалют. Також були представлені стартапи, запропоновані студентами ІФНТУНГ, які вже починають активно розвиватися.

Серед спікерів першої лекції-диспуту – член міжнародної спортивної ради корпорації NewAge і лідер компанії на ринку України Юлія Беляк з доповіддю «Соціальні мережі як платформа для монетизації особистого бренду», фахівець з новітніх медіа- та інтернет-реклами та сертифікований Facebook фахівець з цифрового маркетингу, ідейний натхненних та співорганізатор «Групи розвитку бізнесу» Андрій Фармуга з доповіддю «Типові помилки які бізнес допускає в соцмережах: місцевий вимір», Customer Success Lead в продуктовій ІТ- компанії OWOX та випускниця-магістр ІФНТУНГ зі спеціалізацією «Маркетингова діагностика та управлінський консалтинг в підприємництві» Дарія Перевозова з доповіддю «Лайфхаки5 інтернет-аналітики», підприємець Ігор Сусяк з доповіддю «Автоматизація інтернет-магазинів» та перспективний стартапер, студент гр. ГР-19-1 ІФНТУНГ Ярема Попович з доповіддю «Використання волокнистого матеріалу у машинній галузі: стартап чи фантазії автофанів».

Не менш цікавими були доповіді другої лекції-диспуту в онлайн-форматі платформи Zoom, які охопили цікаві трендові в сучасному світі питання, зокрема: «Фінансову грамотність та можливості фінансового ринку в Україні» (доп. – керівник Центру Біржових Технологій (м. Чернівці), фінансовий аналітик Вадим Гаврілов), «Нормативно-правове регламентування діяльності інвестиційних фондів України» (доп. – експерт судово-економічної експертизи, ексзаступниця голови Держкомфінпослуг Олена Морозова), «Особливості оподаткування онлайн доходів або як спати спокійно, працюючи онлайн» (доп. – засновниця та власниця аутсорсингової бухгалтерської компанії «LOZINSKA CONSULTING GROUP», директорка європейської страхової MLM компанії Любов Лозінська) та «Криптовалюти як нову фінансову екосистему в Україні» (доп. – інвестор CEO стартапу «Standard Coin», студент гр. ГР-19-1 ІФНТУНГ Вадим Фединяк).

3Завдяки важливим і ефективним засобам комунікації при проведенні онлайн заходів – соцмережам велася пряма трансляція для всіх, кому не вдалося долучитися до основного формату проведення в Zoom.

Після проведеного заходу залишився післясмак цікавого інтенсиву, дружнього партнерства та перспективні плани на організацію інших цікавих подій.

Організатори диспутів щиро вдячні за взаємну зацікавленість та співпрацю в межах наукової та академічної мобільності вітчизняним та іноземним ЗВО, серед яких: Хмельницький національний університет, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, Одеський національний економічний університет, Одеська державна академія будівництва та архітектури, Одеська Міжрегіональна академія управління персоналом, Національний університет «Одеська політехніка»,  Херсонський державний університет, Херсонський аграрно-економічний університет, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Івано-Франківський національний медичний університет, Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу, університет Лакхнау (Індія).

 

  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9