Про стратегічні плани, ребрендинг університету та британський диплом

Проректор з наукової роботи Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу, проф. Олександр КОНДРАТ та доцент кафедри комп'ютерних систем і мереж Інституту інформаційних технологій Мар'ян СЛАБІНОГА в передачі «Європейський вектор», розповідають про пошкодження ІФНТУНГ внаслідок російської ракетної атаки 22 червня 2024 року і про процес його відновлення.

Науковці говорили про розвиток нафтогазової галузі, нові підходи у процесах буріння, видобування та зберігання вуглеводнів, а також про нові технології, які потребує ринок України вже сьогодні, та використання геотермальної енергії у західній Україні для побутових потреб.

Йшлось також і про нову навчальну спеціальність, яка дає можливість талановитим студентам здобувати освіту за грантовою програмою та здобути британський диплом, про стратегічні плани та ребрендинг університету.

Докладніше – у сюжеті ТРК «Вежа»:

Акутуальні новини