НАДРОКОРИСТУВАННЯ В УКРАЇНІ. ПЕРСПЕКТИВИ ІНВЕСТУВАННЯ

Нещодавно у Львові за організації Державної комісії України по запасах корисних копалин (ДКЗ) відбулась VIII міжнародна науково-практична конференція «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування». Конференція вже віддавна стала майданчиком для обговорення важливих галузевих питань для фахівців провідних державних та приватних компаній геологічної, гірничо- та нафтодобувних галузей, надрокористувачів, а також міжнародних представників.

Активними учасниками конференції були науковці викладачі нашої кафедри, зокрема: завідувачка кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ Ірина Михайлів, доцент кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ Валерій Омельченко, декан Факультету природничих наук Олександр Трубенко.

Більш детальніше за посиланням: https://nung.edu.ua/news/problemy-nadrokorystuvannya-ta-zaluchennya-investytsiy-dzk-zaluchaye-naukovtsiv

• надрокористування