Молодих фахівців чекають стейкхолдери

Ось і позаду хвилюючий період захисту дипломних робіт. Вгору злітають академічні шапочки, й випускників магістратури наставники вітають з першим кроком на великому професійному шляху, що відкривається перед ними.

Омріяні дипломи магістрам з публічного управління та адміністрування вручав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, до слова, –  колишній випускник Інституту гуманітарної підготовки та державного управління, сердечно вітали голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, депутат Івано-Франківської обласної ради Андрій Іваськів, ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик і радник ректора ІФНТУНГ, академік Євстахій Крижанівський.

Також магістерські дипломи отримали молоді фахівці, які здобували освіту за освітніми програмами «Інформаційний інжиніринг та соціальні комунікації»  (кафедра документознавства та інформаційної діяльності) й «Германська філологія, усний та письмовий переклад з англійської мови, викладання англійської та німецької мов» (кафедра філології та перекладу), яких привітав проректор ІФНТУНГ з науково-педагогічної роботи Сергій Зікратий. Він наголосив на високому фаховому рівні студентів спеціальності, котрі ще під час навчання брали участь у різноманітних проектах та здійснювали перекладацький супровід багатьох заходів в ІФНТУНГ, зокрема, міжнародних конференцій. А заступник директора Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Богдан Гривнак підкреслив, що цьогоріч було вручено велику кількість дипломів із відзнакою, а також повідомив, що кращі випускники будуть працевлаштовані в університеті.

Зауважимо, що випускників кафедри філології та перекладу чекають до себе на роботу багато стейкхолдерів. Представниця одного з них, лідера готельно-ресторанного бізнесу м. Івано-Франківська ТОВ «Фірма Надія»,  начальник відділу по роботі з персоналом Наталія Гільтайчук, була присутня на урочистостях не тільки з вітаннями, але й  наголосила на потребі у фахівцях з відмінними знаннями англійської мови, адже туристична галузь у нашому регіоні розвивається навіть у сьогоднішніх важких умовах.