Наука та освіта – складові стійкості українського бізнесу

22 листопада 2024 року за організації Бізнес Асоціація Івано-Франківська вдруге відбувся Західноукраїнський бізнес-форум, який є однією з ключових бізнес-подій регіону. Саме так у вітальному слові заявив голова правління Бізнес Асоціації Івано-Франківська Дмитро РОМАНЮК: «Сьогодні у Франківську справді відбувається одна із наймасштабніших подій у сфері бізнесу. На форумі присутні учасники з усієї України, хоча переважно це представники західного регіону».

Форум, який проходив на Промприлад. Реновація, зібрав понад 300 підприємців, депутатів, інвесторів, стартаперів, громадських активістів, державних службовців, науковців, освітян, митців для обговорення актуальних викликів і можливостей, з якими сьогодні стикається бізнес в умовах війни. Дискутували про стійкість українського бізнесу, про його здатність не просто вижити, а перетворювати кризи на нові можливості.

Участь у форумі взяли й представники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу – ректор Ігор ЧУДИК, проректор з науково-педагогічної роботи Сергій ЗІКРАТИЙ, директор Інституту післядипломної освіти Святослав КІСЬ та потужна економічна команда університету – в.о. директора Інституту економіки та менеджменту Сергій ПОБІГУН, завідувачка кафедри підприємництва та маркетингу Ірина ПЕРЕВОЗОВА, завідувачка кафедри прикладної економіки Уляна БЕРЕЖНИЦЬКА, доц. цієї кафедри Ірина МЕТОШОП та проф. кафедри фінансів, обліку та оподаткування Ліліана ГОРАЛЬ. До роботи Форуму  долучились також в.о. директора Науково-дослідного інституту нафтогазової енергетики та екології Андрій ГРИЦАНЧУК, очільник  Центру міжнародного співробітництва та проєктної діяльності ІФНТУНГ Руслан РАЧКЕВИЧ та директор навчально-наукового Центру рекрутингу, професійної підготовки і практики Ігор РОСИПАЙЛО.


Понад 15 топових спікерів-експертів задавали тон у ключових темах форуму. Зокрема, йшлось про підприємництво у час війни та формули стійкості, бізнес-лідерство та стратегії збереження успіху в екстремальних умовах, підвищення податків для бізнесу та розвиток штучного інтелекту та як інновації змінюють бізнес-середовище. Серед ключових пропозицій — впровадження пільгового оподаткування для ветеранських компаній та створення спеціальних програм підтримки для підприємців, які повертаються з фронту.

На Форумі учасники могли обмінятися цінним досвідом, встановити нові ділові контакти та разом шукати ефективні рішення для подолання сучасних економічних викликів, формуючи інноваційне та конкурентоспроможне бізнес-середовище країни.

Також під час Бізнес Форуму відбувся Благодійний аукціон на підтримку ЗСУ. Завдяки учасникам Західноукраїнського Бізнес Форуму вдалося зібрати вражаючу суму – 1 795 000 гривень. 

  • Наука та освіта – складові стійкості українського бізнесу
  • Наука та освіта – складові стійкості українського бізнесу