«Укрнафта» обрала переможців стипендіальної програми серед студентів ІФНТУНГ

Вже шостий рік поспіль у межах співпраці ПАТ «Укрнафта» та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу (ІФНТУНГ) діє стипендіальна програма заохочення студентів. Попри труднощі воєнного часу, «Укрнафта» продовжує підтримувати програму, а разом з тим і талановиту молодь.

Днями відбувся завершальний етап відбору студентів університету на отримання стипендії від компанії у весняному семестрі. Традиційно студенти активно взяли участь у конкурсі. До фіналу, який проходив онлайн, потрапило 17 претендентів, серед яких було не просто визначити краще підготовлених та сильніших. Журі, до складу якого увійшли представники «Укрнафти» й університету, провели інтенсивні панельні співбесіди зі студентами, які тривали понад 6 годин. Цьогоріч серед переможців – вперше студент Інституту інженерної механіки.

Переможці конкурсу на отримання стипендії від компанії у весняному семестрі:

Інститут нафтогазової інженерії:
Олексій Пилипака
Віталій Андрусів

Інститут природничих наук і туризму:
Іван Максилевич
Андрій Чмихало